Internet & Gry - Reklama

Marta Pawłowska szefową strony głównej Gazeta.pl

Od 1 maja br. Marta Pawłowska objęła stanowisko szefowej strony głównej portalu Gazeta.pl. Odpowiada zarówno za jej rozwój redakcyjny, jak i biznesowy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Marta Pawłowska ponownie wzmacnia zespół Gazeta.pl.

– Marta Pawłowska sprawdziła się już świetnie w roli zastępczyni redaktor naczelnej Weekend.Gazeta.pl. Bardzo cieszę się, że tym razem jej doświadczenie redaktorskie i projektowe wesprze dynamiczny rozwój naszego najważniejszego produktu – strony głównej Gazeta.pl mówi Paweł Stremski, dyrektor portalu Gazeta.pl.
Marta Pawłowska pracuje w mediach od dwunastu lat. Przez ostatnie pół roku w Grupie Wirtualna Polska była sekretarzem pionu wydawniczego i odpowiadała m.in. za reorganizację pracy newsroomu oraz reaktywację i odświeżenie WP Magazynu. Wcześniej przez dwa lata pracowała w redakcji Gazeta.pl, szybko awansując w strukturze portalu – zaczynała jako sekretarz redakcji i redaktorka, a wkrótce została wicenaczelną weekendowego magazynu Gazeta.pl – jednego z najdynamiczniej rozwijających się projektów portalu.
W latach 2012-2014 była wydawczynią i reporterką serwisu naTemat.pl, gdzie odpowiadała za treści oraz projekty sprzedażowe. Publikowała m.in. w „Dzienniku” i „Gazecie Wyborczej”. Realizowała projekty dziennikarskie dla ONZ-u i PARP-u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *