Radio

3 nowe programy i jeszcze więcej informacji sportowych w Radiu TOK FM na mundial w Katarze

W najbliższy weekend rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, a już od jutra – piątku, 18 listopada br. zmieni się ramówka Radia TOK FM. Na czas mundialu stacja przygotowała dla swoich słuchaczy nowe codzienne programy poświęcone rozgrywkom oraz dodatkowe wydania informacji sportowych.

Już w piątek, 18 listopada br. wszyscy słuchacze i słuchaczki Radia TOK FM zainteresowani mundialem będą mogli posłuchać pierwszej z propozycji antenowych stacji stworzonych specjalnie z tej okazji. Śledzenie rozgrywek na bieżąco ułatwią aż 3 nowe codzienne programy, a także dodatkowe wydania informacji sportowych.

Mundialowy dzień na antenie TOK FM rozpocznie się po 6:50 felietonem „Mundial od rana” czyli krótkim podsumowaniem poprzedniego dnia mistrzostw i zapowiedzią najbliższych rozgrywek. Audycja pojawi się na antenie stacji po raz pierwszy już w najbliższą sobotę, 19 listopada br.

Oprócz tego fani piłki nożnej będą mogli słuchać programu „Jeszcze więcej mundialu”, który będzie nadawany codziennie o godz. 12:40. Audycja będzie zawierała wszystkie najważniejsze informacje z mundialu: zapowiedzi, relacje, analizy i podsumowania.

Pierwsza emisja audycji zaplanowana jest już na jutro – piątek, 18 listopada br.

Każdy dzień rozgrywek redakcja Radia TOK FM omawiać będzie w programie „Mundial 360”. Będzie on nadawany od poniedziałku do piątku po serwisie sportowym po godz. 19:00, w ramach audycji „TOK 360”. Pierwszej odsłony programu będzie można posłuchać już jutro – w piątek, 18 listopada br.

Wszystkie nowe programy na temat mundialu będą naprzemiennie prowadzili dziennikarze Radia TOK FM: Szymon Kępka, Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz i Przemysław Iwańczyk.

Oprócz nowych audycji zespół TOK FM przygotuje dla swoich słuchaczy i słuchaczek także więcej wydań serwisów sportowychDodatkowe informacje sportowe pojawią się na antenie od poniedziałku do piątku o godz. 9:2011:2021:00, 22:00 i 23:00, a także w soboty o godz. 7:20, 8:20, 10:20, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 i 23:00 oraz niedziele o godz. 7:20, 8:20, 11:20, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 i 23:00. Więcej sportowych wiadomości w Radiu TOK FM będzie można usłyszeć już od piątku, 18 listopada br. 

Dodatkowo, zespół TOK FM wraz z dziennikarzami Sport.pl przygotował podcast „Zakatarzeni”, który odsłania przed słuchaczami niesportowe aspekty mistrzostw świata rozgrywanych w Katarze. Podcastu można posłuchać w serwisie Sport.pl i na platformie TOK FM – na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Podcast można także znaleźć na kanale TOK FM Select na platformach Spotify, Google Podcasts oraz iTunes. Kolejne wspólne projekty TOK FM i Sport.pl wokół mundialu w Katarze  w przygotowaniu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *