Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Odbierz darmowy pakiet 5 GB na mundial od T-Mobile

Już za kilka dni rozpoczną się XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, co oznacza kilkutygodniowe sportowe święto, wiele emocji i okazji do wspólnego kibicowania. T Mobile, jako sponsor reprezentacji Polski, będzie całym sercem wspierać Biało-Czerwonych i chce także ułatwić swoim klientom oglądanie tych rozgrywek, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5GB. Będzie można go odebrać od 17 do 23 listopada w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Prawdziwi kibice piłki nożnej daty rozgrywek polskiej reprezentacji z pewnością od dawna mają wpisane w kalendarze. Nie ma co ukrywać – zbliża się wielkie święto dla fanów tego sportu! Jedni będą oglądać mecze w domu, inni wybiorą się do stref kibica, ale jedno jest pewne – wszyscy będą trzymać kciuki za naszą kadrę. T-Mobile też wspiera Biało-Czerwonych, ale przede wszystkim wspiera swoich klientów we wspólnym kibicowaniu, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5GB do wykorzystania na krajową transmisję danych.

5GB dla kibiców na 5!

Pakiet 5GB można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 17 do 23 listopada do końca dnia. Paczka zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia.

Klienci usług na kartę (GO!, Frii) i MIX (Frii Mix) będą mogli korzystać z niej przez 7 dni od aktywacji, zaś abonenci (T, T DATA) do końca cyklu rozliczeniowego.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *