MediaZapowiedzi TV

3. odcinek 4. sezonu "Fear the Walking Dead" na AMC

Już 7 maja o 22:00, stacja AMC wyemituje 3. odcinek 4. sezonu serialu „Fear the Walking Dead”. Morgan i Madison próbują pomóc Nickowi odnaleźć wewnętrzny spokój. Chęć zemsty zaczyna odciskać swoje piętno na całej grupie. Autorem scenariusza do odcinka zatytułowanego „Good Out Here” jest Shintaro Shimosawa, a reżyserem Dan Liu.

Zaraz po serialu „Fear the Walking Dead”, o godz. 23:00, zapraszamy na program „Talking Dead: Fear Edition”, prowadzony przez Chrisa Hardwicka, do którego dołączą showrunnerzy Andrew Chambliss i Ian Goldberg oraz niespodziewany gość.

W 4. sezonie będziemy mogli zobaczyć świat Madison Clark (Kim Dickens) i jej rodziny
z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej odsłonie „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. Na 4. sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *