Piosenki Zbigniewa Wodeckiego w półfinale „Tańca z Gwiazdami”

To już półfinał 8 edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wiosenna edycja dobiega końca. W walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną pozostały 3 pary: Popek i Janja Lesar, Katarzyna Dziurska i Tomek Barański i oraz Beata Tadla i Jan Kliment. Które dwie pary zmierzą się w finałowym starciu? O tym zdecydują głosy widzów i jurorów po trzech tańcach każdej z par. Pierwszy z nich wskażą jurorzy, ostatni będzie wyborem każdej z par. W drugim, szczególnym występie, wspomnimy wielkiego przyjaciela i wieloletniego jurora show Zbigniewa Wodeckiego.
 

 
W programie pojawią się jego największe przeboje „Zacznij od Bacha”, „Rzuć to wszystko co złe” i „Lubię wracać tam gdzie byłem”.
Zbigniew Wodecki był gościem specjalnym show. W 2015 roku w wielkim finale IV edycji, którą wygrali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański tak mówił o swoim powrocie do programu:
Przyjadę jak się przyjeżdża do szkoły, w której spędziło się kilka dobrych lat. Nie ukrywam, nie obejdzie się bez lekkiego wzruszenia. Jestem bardzo ciekaw i atmosfery i tego co się zmieniło, a co zostało po staremu. Cieszę się że zobaczę też moje „koleżeństwo – jurorostwo”, panią Beatę, Andrzeja Grabowskiego czy Iwonkę Pavlović, bo rzadko mamy okazję się spotkać.
Półfinał „Tańca z Gwiazdami” – 4 maja godzina 20.05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *