4 marca powraca "MasterChef Junior"

Już 4 marca o godzinie 20:00 do studia „MasterChefa Juniora” wbiegnie 40 roześmianych, a przy tym niezwykle utalentowanych dzieci. Choć mają jeszcze nie więcej niż 13 lat, to już teraz wiedzą jedno – kochają gotować. W kuchni potrafią namieszać jak mało kto! Każdy z młodych kucharzy skrycie marzy o tym, aby to właśnie on został kolejnym „MasterChefem Juniorem”. Ale o statuetkę i uznanie Ani Starmach, Mateusza Gesslera oraz Michela Morana będzie walczyć tylko 14 z nich.

Zanim jednak program ruszy pełną parą, na widzów czeka wielka niespodzianka. W specjalnym odcinku „,MasterChef – najlepsi z najlepszych” wystąpią uczestnicy poprzednich edycji „MasterChefa Juniora” oraz VI edycji „MasterChefa”.
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków  i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać.
Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić   w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone.
Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej?
Odpowiedź już wiosną na antenie TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *