4Dreamers, czyli pierwszy boysband w „The Voice Kids” (wideo)

Prawie 170 tysięcy odsłon w ciągu dwóch dni od internetowej premiery – tyle uzyskał wideoklip „Sekret” zespołu 4Dreamers.

 

 

Boysband, do którego należą: Kuba Szmajkowski, Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk i Maks Więckowski, narodził się podczas programu „The Voice Kids” i pewnym krokiem wszedł na polską scenę muzyczną. Ale czy chłopcy powtórzą sukces starszych kolegów z One Direction, którzy również zaczęli przygodę w trakcie muzycznego talent show?


Jak to się zaczęło?

W sierpniu 2017 roku, czterech utalentowanych chłopców – Kuba, Tomek, Maks i Mateusz – wzięło udział w przesłuchaniach do premierowej edycji „The Voice Kids” – dziecięcej wersji programu „The Voice of Poland”. Poszło im świetnie – każdy z chłopców skradł serca Trenerów i obrócił wszystkie czerwone fotele. I choć dostali się do innych drużyn, nie przeszkodziło im to w tym, by się zaprzyjaźnić. Mało tego, ta fantastyczna czwórka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać do końca programu, by rozpocząć karierę. To był strzał w dziesiątkę. Chłopcy podjęli wyzwanie i założyli zespół 4Dreamers. Zdążyli już nawet nagrać dwa single „Sekret” i „Drugi Raz”, które zaprezentowali w finałowym odcinku „The Voice Kids”. Jak sami przyznają, żaden z nich nie spodziewał się sukcesu, który czekał na nich tuż za rogiem:

– Przychodząc na casting, jako soliści, nigdy nie pomyślelibyśmy, że wyjdziemy, jako czteroosobowy zespół. Udział w programie był dla nas świetną przygodą, którą sami postanowiliśmy trochę przedłużyć. Choć mamy różne charaktery, to od razu polubiliśmy się, a wspólna pasja do muzyki, tylko utwierdziła nas w tym, że chcielibyśmy razem dokonać czegoś wielkiego. I tak to się zaczęło… wspominają chłopcy z 4Dreamers.
Dogonili marzenia

Choć Kuba, Tomek, Maks i Mateusz nie wygrali programu, to wygrali swoje marzenia i rozwinęli muzyczne skrzydła. Już teraz stali się wzorem dla nastolatków, którzy wcześniej szukali idoli na zachodzie. Jak sami przyznają sukces po programie „The Voice Kids” dał im kopniaka do dalszej pracy.

-Taka szansa zdarza się raz na milion. Obecnie dużo pracujemy nad kolejnymi projektami i mamy nadzieję, że już niedługo ukaże się kolejny owoc naszej twórczości. Cieszy nas rosnące zainteresowanie i miłe słowa, które każdego dnia dostajemy w prywatnych wiadomościach. Popularność nie zawróciła nam w głowach, nadal jesteśmy takimi sami chłopakami, jakimi byliśmy jeszcze przed programem. Nie spodziewaliśmy, że kiedykolwiek będziemy popularni i chyba dlatego jeszcze to do nas nie dociera komentują chłopcy.

Popularność chłopaków w serwisach społecznościowych rośnie z dnia na dzień, a występy z ich udziałem z „Przesłuchań w Ciemno” odnotowały już setki tysięcy wyświetleń. Wniosek jest prosty – razem staną się idolami nastolatek, a także prawdziwą wokalną bombą, która zawojuje polską scenę muzyczną. Nam pozostaje tylko trzymać kciuki za kolejne sukcesy, a także czekać na pierwszą płytę i koncerty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *