Rzecznik PLPS gościem magazynu #7strefa

Gościem najbliższego odcinka magazynu #7strefa obok naszych ekspertów będzie Kamil Składowski, rzecznik PLPS-u. Porozmawiamy między innymi o sytuacji w lidze oraz przygotowaniach do Ligi Mistrzów.

 

 

W poniedziałkowym magazynie #7strefa porozmawiamy o zmaganiach PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet, sprawdzimy także stań przygotowań polskich klubów do zmagań w europejskich pucharach na zakończenie fazy grupowej. Już we wtorek w Lidze Mistrzyń zagrają nasze panie z Developres SkyRes Rzeszów, Grot Budowlanych Łódź i Chemika Police, zaś w środę do boju ruszą panowie z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, PGE Skry Bełchatów i Jastrzębskiego Węgla.

Nie zabraknie także rozmów o sukcesie naszych „plażowiczów”. Dwa dni temu Mariusz Prudel i Jakub Szałankiewicz zwyciężyli w turnieju World Tour na irańskiej wyspie Kisz.

Częścią programu będzie rozmowa z ważną postacią w historii serbskiej siatkówki, Vladimirem Grbicem. 48-latek jest złotym medalistą olimpijskim z Sydney, a obecnie jest członkiem komisji w FIVB do rozwoju światowej siatkówki.

Prowadzący
: Krzysztof Wanio
Goście: Kamil Składowski (rzecznik PLPS), Tomasz Wójtowicz, Łukasz Kadziewicz

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport! Początek programu o godzinie 20:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *