Nowe odcinki "Ben 10 Wyzwanie" w Cartoon Network

Pomysłowe, efektowne konkurencje, trudne pytania i mnóstwo dobrej zabawy – na antenę Cartoon Network wracają nowe odcinki „Ben 10 Wyzwanie”. W programie znów zmierzą się ze sobą trzyosobowe drużyny złożone fanów serialu o Benie Tennysonie. W emocjonującej rywalizacji uczestników wspiera prowadzący, aktor Bartosz Obuchowicz.
 

 
Widzowie Cartoon Network znów będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat serialu „Ben 10”, a uczestnicy programu poddadzą próbie sprawność fizyczną i dobrą pamięć. Wygrają ci, którzy wykażą się największym sprytem, refleksem i opanowaniem, a w wielkim Omnifinale czekają na nich fantastyczne nagrody. Program prowadzi Bartosz Obuchowicz, który zapewnia, że widzowie mogą liczyć na sporą dawkę adrenaliny. – Wielkie emocje, które nam towarzyszą, z pewnością udzielą się również zasiadającym przed telewizorami. Na planie czuć było zdrową rywalizację, ogromną radość i duże zaangażowanie uczestników we wszystkie wykonywane zadania. – wspomina aktor.
Teleturniej „Ben 10 Wyzwanie” zadebiutował na małym ekranie w listopadzie ubiegłego roku. W swoim czasie antenowym był najchętniej oglądanym programem wśród chłopców w wieku 4-15 lat. W programie wykorzystano wiele najnowocześniejszych technologii, w tym rozszerzoną rzeczywistość.
Premiera nowych odcinków teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie” już 3 marca
Emisja w każdą sobotę o godz. 8:15 na antenie Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *