5 lat Fokus TV (wideo)

Dokładnie pięć lat temu w poniedziałek 28 kwietnia 2014 roku na polskim rynku zadebiutował kanał o tematyce edukacyjno-poznawczej Fokus TV.

 

Fokus TV to pierwsza polska bezpłatna telewizja dokumentalna o zasięgu ogólnokrajowym. Proponuje swoim widzom szerokie spektrum programów o tematyce dotyczącej: aktualnych zjawisk społecznych zachodzących w Polsce i na świecie, globalnych problemów, wydarzeń wpływających na życie każdego, faktów z historii współczesnej, sekretów medycyny, przyrody i nowoczesnej technologii.

Fokus TV pogłębia wiedzę, poszerza horyzonty, zaraża nowymi pasjami, pomaga w poznawaniu świata. Odkrywa mocne strony życia – nie obawia się poruszać trudnych tematów, pokazywać kontrowersyjnych wydarzeń, zjawisk i niezwykłych ludzi.

Fokus TV dba o najwyższą jakość realizacji audycji wykorzystując nowoczesną formę przekazu, bogatą w rekonstrukcje komputerowe, efektowną grafikę i oprawę. Gwarantuje rozrywkę i odpoczynek. Zapewnia każdego dnia moc wrażeń i emocji.

 

 

Fokus TV dostępny jest na platformach cyfrowych, sieciach kablowych oraz na multipleksie pierwszym (MUX-1).

 

Urodziny Telewizji FOKUS TV

? U R O D Z I N Y #FokusTV ?28 kwietnia FOKUS TV kończy ❗5 lat, a MY już dziś zaczynamy świętowanie!?? Za co najbardziej lubicie naszą Telewizję? ?? FOKUS TV ? Codziennie Udokumentowana Rozrywka ?

Opublikowany przez FOKUS TV Czwartek, 25 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *