IEM Chicago 2019 w TVP Sport

W dniach od 18 do 21 lipca zobaczymy zmagania Counter-Strike: Global Offensive w ramach Intel Extreme Masters w Chicago. Osiem drużyn będzie rywalizować o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów.

 

Firma ESL ogłosiła kolejny przystanek 14. sezonu Intel Extreme Masters. Po zmaganiach w Sydney, które odbędą się od 30 kwietnia do 5 maja z transmisją na TVP Sport, najlepsze drużyny CS:GO przeniosą się do Chicago. W przeciwieństwie do imprezy w Australii, Stany Zjednoczone ugoszczą tylko osiem zespołów. Sześć z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenie od organizatorów, a o dwa pozostałe sloty walka toczyć się będzie w internetowych kwalifikacjach na terenie Europy i Ameryki Północnej.

Jeśli chodzi o format, to w fazie grupowej zobaczymy popularny system GSL. Najlepsze drużyny zapewnią sobie awans do półfinałów, a formacje na 2. i 3. miejscach będą rywalizować między sobą w ćwierćfinałach. Wszystkie spotkania będą rozgrywane do dwóch wygranych map, a wyjątkiem będzie finał, gdzie aby wznieść trofeum mistrzowskie trzeba skompletować trzy zwycięskie starcia.

Akcję turnieju, w dniach 20 i 21 lipca, kibice będą mogli śledzić na żywo z trybun obiektu United Center, który w trakcie trwania sezonu koszykarskiej ligi NBA jest domem Chicago Bulls. Pomieści ona ponad 23 tysiące widzów.

Transmisja będzie dostępna na kanałach TVP Sport.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *