5. sezo „Comedy Club” w Comedy Central Polska

Listopad w Comedy Central Polska upłynie pod znakiem najlepszego stand-up’u! W poniedziałek, 2 listopada stacja wystartuje z piątym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 22:00.

 

W nowych odcinkach widzów bawić będą występy najpopularniejszych polskich komików. Na scenie pojawią się m. in.: Michał Pałubski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Ola Petrus Juliusz Sipika, Magda Kubicka, Tomek Jachimek, Ewa Błachnio czy Mieszko Minkiewicz. W programie nie zabraknie również Rafała Rutkowskiego, który tym razem wystąpi w podwójnej roli. Znany aktor i komik nie tylko poprowadzi całe show, lecz również zaprezentuje swoje najnowsze skecze. W ramach formatu pojawią się aż cztery odcinki specjalne, z których dwa brawurowo połączą formę stand-upu i skeczu. Co więcej, dwa z odcinków powstały we współpracy z mBankiem i będą wyemitowane w ramach głównego cyklu.

„Piąta edycja Comedy Club Polska jest wyjątkowa nie tylko ze względu na wyzwania, z którymi przyszło się nam mierzyć, ale również na osoby, które zobaczymy na deskach Teatru Sabat. Dystans społeczny, zakrywanie twarzy, procedury na planie zdjęciowym z pewnością nie sprzyjają spontanicznej zabawie, a jednak udało nam się zbudować wspaniałą  atmosferę, co zawdzięczamy przede wszystkim występującym. W tym sezonie na scenie znalazło się zdecydowanie więcej kobiet, a jeden z odcinków jest specjalnym występem jednej ze stand-up’erek. Cieszę się, że wspieramy nie tylko samą scenę komediową w Polsce, ale również przyczyniamy się na rozmaite sposoby do promocji różnoroodności, począwszy od doboru naszych artystów, a skończywszy na tematach, które poruszają komiczki i komicy.”

Zdjęcia do piątego sezonu „Comedy Club” realizowane były we wrześniu i październiku warszawskim teatrze Sabat.

Premierowe odcinki piątego sezonu emitowane będą od 2 listopada, od poniedziałku do czwartku o godz. 22:00 na antenie Comedy Central

Patronem medialnym programu jest Radio Kolor

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *