Platforma Canal+Sieci kabloweSport w TV

Końcówka roku pod znakiem Enfusion Talents

W grudniu na antenie Fightklubu przypomnienie dwóch tegorocznych gal Enfusion Talents. W sobotę 9 grudnia o godz. 18.30 show z Amsterdamu, a dokładnie tydzień później znakomite widowisko z Groningen.

Enfusion Talents od lat buduje silną markę na europejskiej scenie kickboxingu, a z każdą zorganizowaną galą ugruntowuje swoją pozycję na rynku. Z racji pochodzenia – korzenie federacji znajdują się w holenderskim Alkmaar – najczęściej organizuje gale w swojej ojczyźnie, coraz śmielej podbija też jednak inne kraje, m.in. Niemcy, Belgię czy Słowację.

W drugiej połowie bieżącego roku odbyło się aż jedenaście eventów firmowanych marką Enfusion Talents. Najciekawsze z nich miały miejsce w Amsterdamie i Groningen i właśnie te dwie gale Fightklub przypomni widzom w grudniowe soboty.

Podczas pierwszej z nich w ringu zaplanowano sześć walki, w premierowej rękawice skrzyżowali ze sobą Nabil Haryouli z Maroka z Rosjaninem Arthurem Neyezhko (waga do 67 kilogramów). W kolejnych pojedynkach zmierzyli się dwaj Marokańczycy, Yassine Ambari i Abdel Rahhab (waga do 67 kilogramów) oraz Turek Deniz Demirkapu z kolejnym przedstawicielem z Maghrebu, Tarikiem Lychatem (kategoria do 63 kilogramów).

Po nich do ringu wkroczyli ciężsi fighterzy, Marvin Monteiro z Republiki Zielonego Przylądka i Anour Lahmaj z Maroka (waga do 70 kilogramów), a następnie przedstawiciele wagi ciężkiej, Marcello Adriaansz (Surinam) i Martin Pacas (Słowacja). Zwieńczeniem show w Amsterdamie była konfrontacja Hamzy Essaliha (Maroko) z Islemem Hamechem (Francja) w wadze do 65 kilogramów.

Także sześć pojedynków oglądali kibice podczas gali w Groningen, przy czym aż trzy z nich były walkami kobiet. Między linami kolejno pojawiały się: Veronique Hagenaars i Anique Hilgerink (waga do 70 kilogramów), Kristyna Lexova i Gwenn Spoelstra (waga do 64 kilogramów) oraz Dasha Kuzina i Romy Does w kategorii do 74 kilogramów.

Show uzupełniły znakomite walki mężczyzn, w których kolejno wystąpili: Piet Van Dend Berg i Steven van de Broek (waga do 80 kilogramów) oraz Brahim Akdi i Dwayne Panka (kategoria do 63 kg). Ukoronowaniem całej gali był pojedynek wieczoru, w którym zmierzyli się Sirano t Zand z Alicem Suvadem. Holender i Bośniak rywalizowali w kategorii do 75 kilogramów.

Dwie znakomite gale Enfusion Talents w Fightklubie. 9 grudnia o godz. 18.30 show z Amsterdamu, a dokładnie tydzień później – także o godz. 18.30 – z Groningen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *