Zapowiedzi TV

ESTELL partnerem „Kliniki Marzeń” w TVN Style

Już 24 maja startuje nowy program TVN Style „Klinika Marzeń”, którego partnerem została warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL. W programie lekarze ESTELL udowodnią, że medycyna estetyczna to rozwiązanie nie tylko dla osób, które potrzebują metamorfozy, ale również dla tych, które borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Co ciekawe, bohaterowie nie zgłaszali się do programu samodzielnie, lecz była to niespodzianka przygotowana przez ich najbliższych.
 
W każdym odcinku ESTELL odwiedzą pacjenci potrzebujący profesjonalnej pomocy w zakresie medycyny estetycznej. Eksperci kliniki pomogą im zrealizować marzenia, dążyć do pożądanych zmian oraz utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze medycznej – certyfikowanym lekarzom medycyny estetycznej, specjalistom z zakresu chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej, uczestnicy programu zostaną otoczeni kompleksową i odpowiedzialną opieką. W programie uczestnicy będą mogli również skorzystać z usług Stomatologii Enel-Med oraz przychodni ortopedii i rehabilitacji Enel-Sport.

W programie „Klinika Marzeń” będziemy chcieli udowodnić, że medycyna estetyczna ma coraz większe zastosowanie, również w przypadku osób cierpiących na poważne problemy zdrowotne. Lekarze ESTELL posiadają specjalizacje m.in. z zakresu onkologii, chirurgii plastycznej, ginekologii, czy też dermatologii, dzięki czemu możemy dokładnie analizować każdy przypadek i określać zarówno wskazania, jak i przeciwskazania do zabiegu. Chcemy także przełamywać tematy tabu i mówić wprost o wstydliwych problemach, takich jak nietrzymanie moczu, które można rozwiązać dzięki zabiegom
z zakresu ginekologii estetycznej
komentuje dr n. medycznych Krzysztof Jakubowski, Kierownik Medyczny ESTELL.
„Klinikę Marzeń” będzie można oglądać od 24 maja, w każdą środę o godz. 22:25. W pierwszej serii programu wyemitowanych zostanie 8 odcinków.
Powtórki pierwszego odcinka zaplanowane są na:
27.05, godz. 10:45
28.05,  godz. 8:10
30.05,  godz. 7:15
30.05, godz. 17:40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *