MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Gwiazda Eurowizji w finałowym odcinku „Misji Pies”

Już w najbliższym odcinku „Misji Pies” poznamy uroczego pieska o imieniu Jack, który przy każdej nadążającej się okazji ucieka swoim właścicielom, napawając ich nie lada strachem. A o pomoc w adopcji psa zgłosi się do Joanny Krupy wyjątkowa osoba – reprezentantka Polski na festiwal Eurowizji – Kasia Moś!

 

W najbliższym odcinku „Misji Pies“ wystąpi Pani domu i czterech mężczyzn. Jeden z nich wiecznie marzy o życiu na gigancie. I nie jest to ani mąż, ani jeden z synów, tylko… pies rasy Jack Russell Terrier, o imieniu Jack. Jack musi praktycznie nieustannie chodzić na smyczy, gdyż ma duży problem z posłuszeństwem. Przy każdej możliwej okazji, ucieka i ani myśli wracać na prośbę właścicieli. Żadna metoda na niego nie działa. Sprawa okazuje się na tyle poważna, że jeden specjalista nie wystarczy. Obok Anety Awtoniuk, zwierzęcej behawiorystki, do akcji wkroczy weterynarz, Franek Paśko. Profesjonaliści zajmą się problemem i dotrą do przyczyn tak trudnego zachowania Jacka.

W finałowym odcinku do nowego domu dojedzie suczka Lidka. Razem z Joanną przejedzie pół Polski, by poznać swoja nową właścicielkę – piosenkarkę Kasia Moś. Reprezentantka Polski na konkursie Eurowizji, prywatnie jest opiekunką kilku psów i podobnie jak Joanna Krupa, chętnie włącza się w inicjatywy na rzecz zwierząt. W „Misji Pies” prowadząca pomoże Kasi w procesie adopcji nowego psiaka. W tym wzruszającym odcinku zobaczymy jak Kasia Moś przygotowuje się do przyjęcia do domu uroczej suczki Lidzi i jak wprowadzi nowego domownika do swojego całkiem sporego już stada. Jak będzie wyglądało powitanie? Jak domownicy zareagują na nowego członka rodziny?

Emisja odcinka: sobota 20 maja, godzina 16:25.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *