Sieci kabloweSport w TV

Gala: KSW 39: Colosseum w UPS w systemie PPV (wideo)

Już 27 maja 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczyć będzie można całą plejadę gwiazd Mieszanych Sztuk Walki. W walce wieczoru odbędzie się pojedynek Mameda Khalidova z mistrzem KSW w kategorii półśredniej, niepokonanym od ponad czterech Borysem Mańkowskim. Tę spektakularną galę MMA będzie można zobaczyć w UPC w systemie pay-per-view.

 

 

 

Podczas gali odbędzie się aż 11 pojedynków, w których zobaczymy min. Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego, Marcina „Różala” Różalskiego, Roberta „Hardkorowego Koksa” Bruneikę, Pawła „Popka Monstera” Mikołajuwa, Karola Bedorfa i wielu innych.

Jak zamawiać KSW 39: Colosseum?

Transmisja rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 19:00 studiem przed Galą. Rozpoczęcie walk planowane jest na godzinę 20.00. Cała transmisja będzie kodowana, a dostęp do niej płatny. Cena to 39 złotych brutto.

Informacje, o tym jak zamawiać dostępne są na kanale 90, niezależnie od posiadanego modelu dekodera. Transmisja odbędzie się na kanale 91. Transmisja będzie dostępna w jakości HD.
Wszelkie informacje dotyczące zamówienia dostępne są na kanale 90.

Klienci posiadający dekoder Horizon lub MediaModuł CI+ mogą zamówić dostęp:
telefonicznie dzwoniąc pod dedykowany numer telefonu – 813 813 813
przez stronę internetową www.upc.pl/ksw39

Klienci posiadający dekoder Mediabox mogą zamówić dostęp do Gali jedynie przez dedykowaną aplikację umieszczoną na kanale 90 dekodera.

Gala nie będzie dostępna na dekoderach Kaon. Zachęcamy do bezpłatnej wymiany dekodera.

Więcej na stronie www.upc.pl/lp/ksw39/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *