Mikołajkowe okno otwarte dla Klientów INEA

Dajemy wycisk Twojej telewizji – pod takim hasłem Klienci INEA mogą w dniach od 06.12.2017r. do 14.01.2018 r. oglądać niezwykle ciekawe kanały telewizyjne w specjalnie przygotowanym oknie otwartym. Aż 6 z nich to nowości w ofercie programowej, które nigdy wcześniej nie były dostępne w INEA. Wszystkie propozycje mają pozytywnie zaskoczyć tematyką i bogatą ofertą.
 
Do puli udostępnionych bez opłat kanałów, dołączyły doskonale znane Klientom INEA: Eurosport1, Eurosport2, DTX, Discovery Channel, Discovery Science. Dodatkowo też, nadal dostępne są trzy kanały – History, H2 i Lifetime, które w ramach promocji 5 sezonu popularnego serialu Wikingowie można oglądać w oknie otwartym INEA od 20 listopada. Wszystkie te kanały będą udostępnione aż do 14 stycznia 2018r.
Mikołajkowe okno otwarte INEA to także mnóstwo sportowych emocji. Od bogatej oferty Eurosport1 i Eurosport2, przez dedykowany sportom drużynowym kanał SportKlub, skupiający się na sportach walki FightKlub oraz znany klientom INEA Extreme Sports Channel, aż po kanał motoryzacyjny Motowizja, czy ekskluzywny żeglarski Nautical Channel. Co ciekawe, w puli kanałów znalazł się też program dedykowany kategorii e-sport, który śledzić możemy na kanale GameToonBox z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów z relacjami najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie oraz anglojęzyczny GINX Esports TV z rozgrywkami największych potentatów e-sportu. Wszystkie powyższe kanały nadawane są w jakości HD.
Twarzą akcji jest pracownik INEA, Arkadiusz Cisek – Product Manager, odpowiedzialny między innymi za ofertę INEA oraz jej portfolio produktowe.
Mikołajkowe okno otwarte to kolejna akcja operatora przygotowana z myślą o stałych Klientach. Poprzednie tego typu działanie trwało od 20.09.2017r. do 30.10.2017r. i obejmowało 14 programów. Dzięki tym działaniom, klienci INEA mają możliwość zapoznania się z ofertą programową kanałów, które standardowo nie znajdują się w wybranych przez nich pakietach telewizyjnych. Co ważne, wszystkie kanały udostępniane są bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *