50 śmiałych kobiet 2018 roku w nowym wydaniu „Wysokich Obcasów”

29 grudnia br. wraz z sobotnim wydaniem „Gazety Wyborczej” ukaże się wyjątkowy numer „Wysokich Obcasów” w całości poświęcony kobietom, które zdaniem redakcji są bohaterkami mijającego roku.

 

W ostatnim w tym roku kalendarzowym wydaniu „Wysokich Obcasów” czytelnicy znajdą sylwetki 50 niezwykłych Polek, które według redakcji magazynu sprawiły, że w 2018 roku świat zmienił się na lepsze. Są wśród nich m.in. działaczki społeczne, aktorki, pisarki i artystki – Olga Tokarczuk, Agnieszka Smoczyńska, Krystyna Janda, Anja Rubik, Marta Dzido czy Gabriela Lazarek. Redakcja opisała również grupy i stowarzyszenia założone lub współtworzone przez kobiety, m.in. Wolne Sądy, Komitet Protestacyjny Rodziców Osób Niepełnosprawnych RON oraz Fundusz Feministyczny.

Na okładce numeru pojawi się jedna z 50 śmiałych kobiet – Joanna Kulig, która otrzymała nagrodę Europejskiej Akademii Filmowej dla najlepszej aktorki 2018 roku za rolę w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego.

Numer „Gazety Wyborczej” wraz z „Wysokimi Obcasami” i noworocznym magazynem „Turning Points” ukaże się w sobotę, 29 grudnia br. w cenie 9,99 zł. Wydanie wspiera kampania promocyjna w internecie (Google, YouTube, Facebook) oraz autopromocja w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej” i w serwisie Wyborcza.pl. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *