Technologia - Promocje

Bezprzewodowe słuchawki Sound Vibe BT oraz głośnik LED Fantasy w sklepach Biedronka

W sklepach Biedronka od 27 grudnia dostępne są dwa urządzenia Hykker: bezprzewodowe słuchawki Sound Vibe BT oraz bezprzewodowy głośnik LED Fantasy. Urządzenia oferowane będą odpowiednio w cenach 59,90 zł oraz 39,99 zł.

 

Urok bezprzewodowych słuchawek Sound Vibe BT doceni każdy miłośnik nowoczesnego designu Słuchawki dzięki konstrukcji izolują od otoczenia i pozwalają zanurzyć się w brzmieniu muzyki niezależnie od sytuacji. Wbudowany moduł Bluetooth w wersji 4.2 odpowiada za energooszczędne działanie i zasięg aż do 10 metrów. Dzięki płynnej regulacji i składaniu pałąka oraz miękkim, wygodnym nausznikom łatwo dopasowują się do kształtu każdej głowy, a przetworniki 40 mm oraz szerokie pasmo przenoszenia gwarantują właściwe wrażenia podczas słuchania ulubionej muzyki. Modne, unowocześnione wzornictwo stanie się doskonałym dopełnieniem codziennego stylu. Słuchawki pracują także w trybie bezprzewodowym, a noszenie ich to prawdziwa przyjemność. Wbudowany akumulator zapewnia do 5 godzin pracy na jednym naładowaniu.

Głośnik LED Fantasy został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – smartfonów, tabletów i laptopów. Pomimo niewielkich rozmiarów wyróżnia się dobrej jakości dźwięk o czystym brzmieniu. Urządzenie cechuje się kompaktowym kształtem i estetycznym wyglądem – wszystko dzięki zastosowaniu czterech kolorów podświetlenia LED i dwóch sekwencji iluminacji: w rytm muzyki i kaskadowym. Działanie w rytm muzyki i pakiet podświetleń będą atrakcją na każdej zabawie karnawałowej. Pojemny akumulator 250 mAh oraz zasięg Bluetooth do 15 m zagwarantuje komfortowe korzystanie z urządzenia w każdych warunkach. Głośnik emituje dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 250Hz-13kHz, a wykorzystanie gniazd microUSB oraz AUX zapewnia kompatybilność z wieloma popularnymi na rynku nośnikami muzyki. Wymiary produktu to 152 x 63 x 63 mm. Produkt dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, żółtej, turkusowej i bordowej.

Urządzenia otrzymały znak jednostki certyfikującej TUV, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkty są w ofercie wybranych sklepów sieci Biedronka w Polsce i będą dostępne do 9 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *