Prasa - Ksiązka

571 modnych rzeczy w lipcowym numerze „Avanti” z balsamem do ust

Wybór ubrań w grochy, najmodniejszych sandałów i letnich szortów oraz porady na temat festiwalowego stylu znajdą się w najnowszym wydaniu miesięcznika „Avanti”, które będzie dostępne w punktach sprzedaży już jutro – w piątek, 29 czerwca br. Pismo będzie można kupić również w wersji z dodatkiem – balsamem do ust marki Bielenda.

 

 


– Wakacje to świetny czas na modowe eksperymenty, stylizacyjne szaleństwa, radosną zabawę bez zobowiązań
pisze we wstępie do najnowszego numeru Marta Kulczycka, redaktor naczelna „Avanti”.

Czytelniczki „Avanti” wybierające się na Open’er Festiwal lub inny festiwal muzyczny, znajdą w lipcowym numerze miesięcznika sporo inspiracji – redaktorki pisma zaproponują im swobodne i niezobowiązujące, nieco szalone stylizacje w klimacie boho, glam i rock. Miejskim elegantkom spodoba się sesja w stylu retro z najbardziej kobiecym deseniem wszech czasów – grochami – w roli głównej. Tematem numeru są nieśmiertelne szorty – letni must have w każdej walizce. W dziale uroda testerki „Avanti” wypróbowały kremy koloryzujące, a ekspert udzielił porad na temat szczególnie aktualny latem: zapobiegania procesowi starzenia się skóry.

Najnowszy numer „Avanti” ukaże się na rynku w piątek, 29 czerwca br. w cenie 5,99 zł. Wersja magazynu z balsamem do ust będzie kosztowała 8,99 zł.

Lipcowe wydanie miesięcznika jest promowane w prasie (czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl) oraz w radiu (radiostacje Agory) i w kinach sieci Helios. Działania reklamowe przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *