Technologia - Promocje

Wytypuj mistrza i zgarnij cenne nagrody od Plextor

Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji wchodzą w kluczową fazę. 15 lipca poznamy najlepszą drużynę globu. To idealny moment, aby wytypować zwycięzcę i zgarnąć cenne nagrody od firmy Plextor – m.in. niezwykle wydajne dyski M9PeY oraz M8SeGN o pojemności 1TB.

 

 

Oczy kibiców z całego świata od kilkunastu dni zwrócone są na wydarzenia w Rosji, gdzie trwa największa futbolowa impreza czterolecia – piłkarskie mistrzostwa świata. Wiemy już, że tytułu nie obronią Niemcy, którzy nieoczekiwanie pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej. O zwycięstwo nie powalczy też reprezentacja Polski, która po raz kolejny w XXI wieku musiała przełknąć gorycz porażki.

Wyjątkowe nagrody

Aby osłodzić gorzki smak mundialu, zachęcamy do udziału w konkursie przygotowanym przez markę Plextor. Zasady są bardzo proste. Za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony, należy wytypować zwycięzcę mistrzostw, a także odpowiedzieć na dwa pytania: ile bramek padnie w finale oraz jaki będzie dokładny wynik finałowego meczu. Zgłoszenia można nadsyłać do niedzieli (1 lipca).

Wystarczy poprawnie wskazać triumfatora mundialu, aby wziąć udział w losowaniu nagród pierwszej kategorii – dwóch wydajnych nośników Plextor – M9PeY oraz M8SeGN o pojemności 1TB. Wśród osób, które dodatkowo wytypują prawidłowy wynik finału, rozlosowane zostaną trzy dyski M8PeY o pojemności 256GB. Do pięciu szczęśliwców, którzy trafnie wskażą liczbę bramek w finale, trafią myszki firmy Plextor.

Spiesz się, czas ucieka

Zadanie ułatwione jest o tyle, że od piątku już tylko 16 ekip pozostanie w grze o mistrzostwo. Trzeba się jednak spieszyć, bo możliwość typowania otwarta jest tylko do niedzieli. W konkursie uczestniczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Zdobywców nagród poznamy 20 lipca za pośrednictwem fanpage’a marki Plextor. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Pełna lista nagród do wygrania w konkursie:
• 1 x dysk Plextor M9PeY 1TB
• 1 x dysk Plextor M8SeGN 1TB
• 3 x dysk M8PeY 256GB
• 5 x myszka Plextor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *