5,8% SHR% – Rekordowy udział dzienny TTV

22 kwietnia telewizja TTV osiągnęła rekordowy udział dzienny na poziomie 5,8% SHR% w grupie komercyjnej! Wśród najchętniej oglądanych programów tego dnia znalazł się Gogglebox. Przed telewizorem z wynikiem SHR% = 14,3% i AMR% = 3,3%! Doskonałe wyniki kanał osiągnął również 3 maja, notując SHR% na poziomie 5,15%, co jest drugim wynikiem w historii TTV. W tym roku telewizja TTV już 12 razy znalazła się wśród TOP 5 stacji na rynku.

 

Kanał rośnie w siłę i z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki. Udział w widowni w marcu i kwietniu wyniósł 3,34%, co daje wzrost na poziomie 18% względem tego samego okresu w 2018 r. w grupie A16-49.

21 kwietnia widzowie mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek z Przemkiem Kossakowskim w roli głównej, czyli Kossakowski. Wtajemniczenie. Kossakowski tym razem trafił do Indii, gdzie został zaproszony na wielkie indyjskie wesele w Kalkucie do zamożnej rodziny hinduskiej. Ale Kalkuta to miejsce o wielu obliczach, które bardziej niż z szaloną zabawą, kojarzy się z ubóstwem. Przemek sprawdził jak wygląda prawdziwe życie na ulicach tego miasta i przyłączył się do lokalnych poszukiwaczy złota.

Pierwszy odcinek serii szczególnie przypadł do gustu Paniom i osiągnął udział w rynku na poziomie 4,7% SHR% grupie W16-49 oraz indeks dopasowania równy 271 w grupie W16-49 CS50K+.

W kolejnym odcinku Kossakowski odwiedzi inne miasto w Indiach – Waranasi, które jest mekką dla wyznawców hinduizmu i buddyzmu. Miasto leżące nad Gangesem słynie z rytuałów związanych z paleniem zwłok. Jakie tajniki miasta śmierci odkryje Przemek Kossakowski? Czy będzie w stanie zdobyć zaufanie członków kontrowersyjnej i ekscentrycznej sekty Aghori? Kossakowski. Wtajemniczenie premiera drugiego odcinka 12 maja o godzinie 23.00.

Dane: NAM, SHR%, AMR%, A16-49, W-16-49, AFF, W16-49 C50K+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *