Maj w telewizji WP

Sprawdzone hity i wyczekiwane nowości! Oddział karny we Wronkach to największy zakład karny w Polsce, w którym przebywają mordercy, gwałciciele, złodzieje, a także recydywiści.

 

Kryminał Wronki, od 9.05, czw, 22:00

Oddział karny we Wronkach to największy zakład karny w Polsce, w którym przebywają mordercy, gwałciciele, złodzieje, a także recydywiści. Pokażemy jak za murami zakładu pod ścisłą kontrolą toczy się życie tych najbardziej niebezpiecznych – wejdziemy do strefy dla więźniów psychicznie chorych i upośledzonych, będziemy obecni w czasie ich terapii uzależnień, pokażemy jakie prace wykonują na terenie zakładu. Całości dopełnią rozmowy z osadzonymi.

Mistrzowie kabaretu, 7 seria, pt, 22.00

Kolejna seria Mistrzów kabaretu bawi do łez. A To za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce! Na scenie Capitolu spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, kabarety Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Boguś Kudłek. Gościliśmy także Stanisława Tyma, Michała Czerneckiego oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej jak zawsze niezastąpiona Katarzyna Pakosińska.

Top Gear, premiera – nd, 22:00, powtórka – czw, 20:00

Najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie, Top Gear wkroczył do Telewizji WP! Emisja kultowego programu rozpoczęła się od 14. Sezonu, a premiery zaplanowano w każdą niedzielę, o 22.00 (powtórki czwartki 20.00). Program prowadzą jedyni w swoim rodzaju – Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May. W 14. serii James przekształca przyczepę kempingową w sterowiec. Richard, chcąc rozwiązać problemy związane z podróżami lotniczymi, ściga maszynę lotniskową wzdłuż pasa startowego. Te i inne kreatywne i niecodzienne zastosowania aut tylko w Telewizji WP!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *