„7 metrów po ziemią” w telewizji Tele 5

„7 metrów pod ziemią” – kultowy internetowy talk show po raz pierwszy w telewizji . Pokaże go Tele 5. Przekraczanie tabu, kontrowersyjne tematy , niezwykli bohaterowie, przejmujące wyznania, to moc i siła rozmów, które poprowadzi Rafał Gębura.

 

 

Już od 05 czerwca w  telewizji Tele 5, w każdą środę o 21.50, premiera programu „7 metrów pod ziemią”. Autor rozmawia z niecodziennymi  gośćmi, którzy w mrocznej atmosferze podziemnego garażu zdobywają się na wyznania jakich nigdy nie dokonaliby publicznie. Wśród rozmówców m.in. : gangster, ksiądz, kurator sądowy, bezdomny, „karzeł”.

Dziennikarz Rafał Gębura w 2017 roku stworzył unikatowy format video poruszający kontrowersyjne tematy społeczne. Jego wywiady pozwalają widzom poznać świat, do którego, na co dzień nie mamy dostępu,  pozwalają spojrzeć na różne zjawiska kulturowe z innej pespektywy,  niż nasza własna. To także szansa na to by zrozumieć innych a także  poznać zagrożenia i ograniczenia jakie mogą nas napotkać. Siłą tego talk show jest prawda, autentyczność i szczerość z jaką zaproszeni goście opowiadają o sobie i ich tajemnym świecie. Najbardziej intymne wyznani i bolesna prawda.

Talk show „7 metrów pod ziemią” można na oglądać na YouTube. Prawie 850 tys. osób aktualnie subskrybuje kanał, a łączna liczba odtworzeni wszystkich odcinków talk show zbliża się do 80 mln. Kanał „7 metrów pod ziemią” jest także obecny na Facebook’u i Instagramie

Tele5, emituje nieprzerwanie swój program od ponad 16 lat. Stacja jest dostępna przez sieci kablowe, platformy cyfrowe( NC+, Polsat Cyfrowy) oraz naziemnie cyfrowe: przez lokalny MUX-L4 we Wrocławiu, Świdnicy i okolicach. Dociera do prawie 65% gospodarstw domowych w Polsce (ponad 9 milionów). Ponadto jako jedna z nielicznych niekodowanych stacji polskojęzycznych jest odbierana w całej  Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Sygnał programu Tele5 jest retransmitowany do USA i znajduje się w ofercie płatnych sieci kablowych w skupiskach zamieszkanych przez Polonię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *