7 nowych kanałów już w Polsat Box

Od 10 grudnia br. dzięki rozszerzeniu współpracy z Canal+ abonenci Polsat Box mogą już oglądać 7 nowych stacji z portfolio Canal+. Ponadto do oferty operatora dołączył kolejny kanał od ViacomCBS – TeenNick.

 

Wśród nowych kanałów od CANAL+ znajdują się: filmowo-serialowe Ale kino+ i Novelas+, dokumentalny Planete+, kulinarny CANAL+ KUCHNIA, lifestylowy CANAL+ DOMO HD oraz MiniMini+ i teleTOON+ dla dzieci. Z kolei od ViacomCBS dołączy TeenNick – kanał oferujący filmy i seriale popularne wśród nastolatków w wieku 10-16 lat.

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV do 15 stycznia 2022 r. będą mieli możliwość zapoznania się z propozycjami wszystkich 8 stacji bez dodatkowych opłat. TeenNick będzie dostępny w otwartym oknie również w telewizji internetowej.

 

Foto: Mateusz Klamka

 

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach podstawowego pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, a TeenNick promocyjnie także w pakiecie M. Stacje z treściami dla najmłodszych – TeenNick, MiniMini+, TeleTOON+ – będą również dostępne dla abonentów dodatkowego pakietu Dzieci. Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.

TeenNick trafił też do oferty telewizji internetowej – do pakietu podstawowego Bogatego oraz wzbogaci pakiet Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.

 

Foto: Mateusz Klamka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *