Sport w TV

#7strefa po debiucie Kurka w ONICO. Definitywny koniec Stoczni?

PlusLiga nie przestaje zaskakiwać. Po burzy medialnej dotyczącej kłopotów Stoczni Szczecin szybko doczekaliśmy się kolejnych niespodzianek. Oczy siatkarskich kibiców są teraz zwrócone w kierunku Warszawy, a wszystko za sprawą niezwykle efektownych transferów ONICO. Jak będzie wyglądała odmieniona drużyna Stephane’a Antigi?

 

Zamieszanie wokół Stoczni doskonale wykorzystał jeden z ligowych konkurentów, ONICO Warszawa. Zarząd stołecznego klubu zdecydował się na zatrudnienie dwóch rozbitków, którzy wyskoczyli ze szczecińskiego okrętu – Bartosza Kurka i Nikołaja Penczewa.

Pojawienie się szczególnie reprezentanta Polski w ONICO było kapitalnym ruchem marketingowym klubu. – Bilety na środowy mecz z AZS-em Olsztyn, po tym, jak dołączył do nas Bartek Kurek, wyprzedały się błyskawicznie. Koszulki z jego nazwiskiem sprzedają się jak świeże bułeczki – powiedział środkowy z Warszawy Andrzej Wrona.

Już w pierwszym spotkaniu Kurek udowodnił, że zatrudnienie go było strzałem w dziesiątkę. Atakujący poprowadził swoją nową drużynę do zwycięstwa i został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania. Polityka klubu jasno potwierdza, że ONICO nie zamierza powielać błędów z poprzedniego sezonu. Ten klub chce bić się o najwyższe cele. Stołeczna ekipa nie jest jednak jedyną, która celuje w czołówkę PlusLigi.

Co słychać u konkurencji? Jak radzą sobie panie w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet? Wszystkie te tematy poruszy Jerzy Mielewski ze swoimi gośćmi. Będą nimi były reprezentant Polski i siatkarz Stoczni Szczecin Łukasz Żygadło, prezes i dyrektor sportowy ONICO Warszawa Piotr Gacek i stały ekspert Polsatu Sport Wojciech Drzyzga.

Magazyn #7strefa od godziny 16:30 w Polsacie Sport i na polsatport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *