80 tysięcy użytkowników aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”!

Reality show „Love Island. Wyspa miłości” emitowany na antenie Polsatu od 2 września 2019 okazał się niekwestionowanym hitem! Widzowie regularnie śledzą losy mieszkańców luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii, a także aktywnie uczestniczą w dyskusjach na profilach programu w mediach społecznościowych. O sukcesie świadczy również imponująca liczba użytkowników aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”! W ciągu dwóch tygodni z aplikacji regularnie korzysta już 80 tysięcy osób, którzy chcą mieć realny wpływ na losy uczestników!

 

 

 

 

Program „Love Island. Wyspa miłości” to pierwsze w Polsce interaktywne reality show. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mogą dowiedzieć się więcej o programie i uczestnikach, a także brać udział w ankietach czy quizach, np. sprawdzających wiedzę na temat show. Istotną funkcją aplikacji jest możliwość głosowania i decydowania o losach mieszkańców willi. Użytkownicy mogą zostać poproszeni o głosowanie m.in. na #ciało i #rozum, czyli najprzystojniejszego i najmądrzejszego Islandersa, zdecydować którzy uczestnicy pójdą razem na romantyczną randkę, albo jakie zadanie muszą wykonać mieszkańcy willi.

Uczestnikami show są młodzi, atrakcyjni i wysportowani single w wieku od 18 do 35 lat, którzy w programie chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych! Program prowadzi modelka i prezenterka telewizyjna – Karolina Gilon.

„Love Island. Wyspa miłości” emitowany jest od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:15 na antenie Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *