84% wzrostu Paramount Channel HD w marcu

W ostatnich tygodniach zimy znaczący sukces odniosła stacja Paramount Channel HD, której SHR jest aż o 84%* większy w stosunku do poprzedniego roku! Paramount Channel HD to w tej chwili kanał uzyskujący największe wzrosty w kategorii kanałów filmowych.

Oglądalność Paramount Channel HD nieustannie rośnie od momentu wprowadzenia kanału na polski rynek w marcu 2015 roku. W 2017 roku Paramount Channel HD cieszył się największym wzrostem oglądalności wśród wszystkich kanałów filmowo-serialowych w Polsce.

Kwiecień w Paramount Channel HD przeplata najlepszego rodzaju kino autorskie z trzymającymi w napięciu produkcjami prosto z Hollywood. W kwietniu na antenie stacji pojawi się m.in. ostatnie dzieło Stanleya Kubricka czyli „Oczy szeroko zamknięte”, kultowy debiut Tima Burtona – „Sok z żuka” i jeden z najlepszych westernów ostatnich lat, czyli western „Zabójstwo Jesse`ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, z Bradem Pittem i Caseyem Affleckiem w rolach głównych.

Ponadto, na kanale Paramount Channel HD pojawi się poruszająca historia miłości przedstawiona w filmie „Miasto Aniołów”, z udziałem Nicolasa Cage’a i Meg Ryan, a także trzymający w napięciu thriller psychologiczny „Upadek”. Nie zabraknie również wstrząsającego dramatu „W Dolinie Elah” z brawurowymi rolami Charlize Theron i Tommy’ego Lee Jonesa oraz thrillera akcji „Potępiony”.

W br. Paramount Channel HD osiągnął 84% wzrostu SHR w stosunku do zeszłego roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *