“9-1-1” powraca już 2 kwietnia tylko na FOX (wideo)

Pożar, który trawi całe osiedle, rekin, który atakuje swojego opiekuna na autostradzie, czy agresywny mąż, który terroryzuje byłą żonę. To tylko niektóre z wydarzeń, które zaskoczą widzów już 2 kwietnia, kiedy to na FOX powrócą po przerwie najnowsze odcinki 2. sezonu serialu 9-1-1.

 

Najnowsza serialowa produkcja Ryana Murphy’ego (American Horror Story, American Crime Story, Konflikt: Betty i Joan czy Glee) spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony widzów. Bazująca na prawdziwych wydarzeniach produkcja okazała się dużym hitem i właśnie ogłoszono, że serial został przedłużony na 3. sezon!

 

Gdy myślisz, że życie już niczym Cię nie zaskoczy… poznajesz przypadek rekina na autostradzie. I kilka innych wypadków ?Nowy odcinek drugiego sezonu 9-1-1 na FOX już we wtorek, 2 kwietnia o 22:00 na FOX!

Opublikowany przez FOX Wtorek, 26 marca 2019

 

Nowe odcinki serialu ponownie dostarczą widzom wielu emocji. Oprócz mrożących krew w żyłach walk z żywiołami i wypadków losowych, zobaczymy również potyczki bohaterów w życiu prywatnym, które nie daje im wytchnienia od stresującej pracy.

Pierwsze odcinki drugiego sezonu śledziły m.in. prywatne perypetie nowej bohaterki – Maddie (Jennifer Love Hewitt), która zastąpiła Abby (Connie Britton) jako operatorka numeru alarmowego 9-1-1. Okazało się, że kobieta uwolniła się od toksycznego małżeństwa i starała się ułożyć sobie życie od nowa. Jednak w ostatnim odcinku przed przerwą niespodziewanie pojawił się Doug (Brian Hallisay).– były mąż kobiety i wygląda na to, że nie zapomniał jeszcze o swojej eks.

Co ciekawe prywatnie Brian Hallisay i Jennifer Love Hewitt są szczęśliwym małżeństwem. Para poznała się podczas wspólnej pracy i pobrali się w 2013 roku.

W wywiadzie dla Entertainment Tonight Canada, Hewitt opowiedziała o pracy z mężem na planie 9-1-1: – To niesamowite. Wspaniale było móc razem pracować. Nigdy wcześniej w naszych karierach nie mieliśmy okazji grać takich postaci – mrocznych, uwikłanych w różne, pokręcone problemy. To dla nas świetna przygoda!

Za to producent serialu Tim Minear w wywiadzie dla TV Line zdradził jak prawdziwy związek Hallisaya i Hewitt wpływa na ich chemię na ekranie oraz czego możemy oczekiwać po najbliższych odcinkach:Ta chemia jest bardzo wyraźna, widać ją w każdym ujęciu, niezależnie od tego czy scena jest intensywna, czy romantyczna. A tych romantycznych pomiędzy nimi kilka się znajdzie. Mam wrażenie, że Jennifer jeszcze nigdy nie była tak dobra jak teraz, co z resztą pokaże w nadchodzących epizodach.

 

Jak się okazuje romans Chimneya (Kenneth Choi) i Maddie, który nie był oczywisty od samego początku, był pomysłem Jennifer Love Hewitt, która uważała, że dwójka bohaterów do siebie pasuje, bo oboje wiele przeszli w życiu prywatnym. Oprócz tej dwójki, zarówno widzowie, jak i aktorzy kibicują jeszcze jednej parze – Athenie (Angela Basset) i Bobbiemu (Peter Krause). Minear stwierdził, że ta dwójka była sobie pisana od początku.

Poza wątkami prywatnymi bohaterów w nowych odcinkach nie zabraknie również ekstremalnych, przedziwnych i wyjątkowo trudnych sytuacji. Jak ratownicy poradzą sobie z rekinem, który podczas wypadku na autostradzie zostaje uwolniony z akwarium i rozszarpuje swojego opiekuna? To zapewne nie będzie dla nich łatwa akcja.

Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już 2 kwietnia o godzinie 22:00 tylko na kanale FOX!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *