9 sezon „Warsaw Shore” z najwyższą oglądalnością od 2014 roku

W ubiegłą niedzielę MTV Polska zakończyła emisję dziewiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, jednego z najpopularniejszych programów w historii stacji. Premierowe emisje reality show cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród widzów, uzyskując aż o 42% wyższy udział w oglądalności (SHR), w porównaniu do premier odcinków z poprzedniego sezonu. W rezultacie była to najchętniej oglądana edycja „Warsaw Shore” od przeszło czterech lat.

 

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to bijąca rekordy popularności produkcja, emitowana na antenie MTV Polska od listopada 2013 roku. Średnie wyniki najnowszej, dziewiątej edycji  programu wyniosły 2,87 % SHR w grupie komercyjnej 16-49, Oznacza to, że najnowsza edycja „Warsaw Shore” osiągnęła poziom SHR% kilkukrotnie wyższy niż średnia tego kanału w przedziale czasowym, w którym emitowano program. Oglądalność „Warsaw Shore” już od premiery pierwszego odcinka utrzymywała się na wysokim poziomie, a rekordową widownię w tym sezonie program zgromadził w czasie emisji piątego odcinka, 22 kwietnia, kiedy show osiągnęło wynik 3,87% SHR w grupie 16-49. W rezultacie kanał MTV Polska zdecydowanie wygrywał ze wszystkimi konkurencyjnymi stacjami w porze nadawania premierowych odcinków programu. Ponadto, najnowszy sezon „Warsaw Shore” to najchętniej oglądana edycja tego programu od  wiosny 2014 roku, kiedy zakończono emisję drugiego sezonu.

Doskonała, stale rosnąca popularność dziewiątego już sezonu „Warsaw Shore” udowadnia,  że format ten osiągnął status kultowego. Program cieszył się świetną oglądalnością nie tylko  na antenie MTV Polska. Dzięki współpracy z player.pl użytkownicy serwisu mogli zobaczyć najnowsze odcinki „Warsaw Shore” chwilę po zakończenu ich emisji na MTV Polska, a także płatnie obejrzeć je jeszcze przed premierą na antenie stacji. Na takie rozwiązanie zdecydowały się tysiące użytkowników,  a mimo to oglądalność „Warsaw Shore” na MTV Polska stale rosła. mówi Daniel Reszka, Vice President, Youth & Emerging Brands CEE – Viacom International Media Networks Polska.

W dziewiątym sezonie „Warsaw Shore” udział wzięli znani z poprzednich edycji, najbardziej przebojowi członkowie „Ekipy z Warszawy” – „Mała” Ania, Ewelina, Wojtek, Damian „Stifler” i Piotrek „Pedro”. W programie pojawili się także Jola, Wiktoria, Jacek oraz Marcin szerzej znany jako „Brzydal”, którzy dołączyli do składu w „Warsaw Shore Summer Camp”, emitowanego jesienią 2017 roku.

Premiera dziewiątej edycji programu odbyła się 18 marca br., a zakończona została 17 czerwca. Producentem wykonawczym „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” był Dragon Head. Zdjęcia realizowane były w Warszawie jesienią ub.r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *