9 sezon “Warsaw Shore” z najwyższą oglądalnością od 2014 roku

W ubiegłą niedzielę MTV Polska zakończyła emisję dziewiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, jednego z najpopularniejszych programów w historii stacji. Premierowe emisje reality show cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród widzów, uzyskując aż o 42% wyższy udział w oglądalności (SHR), w porównaniu do premier odcinków z poprzedniego sezonu. W rezultacie była to najchętniej oglądana edycja „Warsaw Shore” od przeszło czterech lat.

 

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to bijąca rekordy popularności produkcja, emitowana na antenie MTV Polska od listopada 2013 roku. Średnie wyniki najnowszej, dziewiątej edycji  programu wyniosły 2,87 % SHR w grupie komercyjnej 16-49, Oznacza to, że najnowsza edycja „Warsaw Shore” osiągnęła poziom SHR% kilkukrotnie wyższy niż średnia tego kanału w przedziale czasowym, w którym emitowano program. Oglądalność „Warsaw Shore” już od premiery pierwszego odcinka utrzymywała się na wysokim poziomie, a rekordową widownię w tym sezonie program zgromadził w czasie emisji piątego odcinka, 22 kwietnia, kiedy show osiągnęło wynik 3,87% SHR w grupie 16-49. W rezultacie kanał MTV Polska zdecydowanie wygrywał ze wszystkimi konkurencyjnymi stacjami w porze nadawania premierowych odcinków programu. Ponadto, najnowszy sezon „Warsaw Shore” to najchętniej oglądana edycja tego programu od  wiosny 2014 roku, kiedy zakończono emisję drugiego sezonu.

- Doskonała, stale rosnąca popularność dziewiątego już sezonu „Warsaw Shore” udowadnia,  że format ten osiągnął status kultowego. Program cieszył się świetną oglądalnością nie tylko  na antenie MTV Polska. Dzięki współpracy z player.pl użytkownicy serwisu mogli zobaczyć najnowsze odcinki „Warsaw Shore” chwilę po zakończenu ich emisji na MTV Polska, a także płatnie obejrzeć je jeszcze przed premierą na antenie stacji. Na takie rozwiązanie zdecydowały się tysiące użytkowników,  a mimo to oglądalność „Warsaw Shore” na MTV Polska stale rosła. mówi Daniel Reszka, Vice President, Youth & Emerging Brands CEE – Viacom International Media Networks Polska.

W dziewiątym sezonie „Warsaw Shore” udział wzięli znani z poprzednich edycji, najbardziej przebojowi członkowie „Ekipy z Warszawy” - „Mała” Ania, Ewelina, Wojtek, Damian „Stifler” i Piotrek „Pedro”. W programie pojawili się także Jola, Wiktoria, Jacek oraz Marcin szerzej znany jako „Brzydal”, którzy dołączyli do składu w „Warsaw Shore Summer Camp”, emitowanego jesienią 2017 roku.

Premiera dziewiątej edycji programu odbyła się 18 marca br., a zakończona została 17 czerwca. Producentem wykonawczym „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” był Dragon Head. Zdjęcia realizowane były w Warszawie jesienią ub.r.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.