MediaZapowiedzi TV

Absentia – nowy serial jesienią w AXN

Sony Pictures Television (SPT) Networks wyemituje jesienią swoją najnowszą produkcję oryginalną, Absentia. Na ekranie pojawią się m.in. Stana Katic (Castle, 007 Quantum of Solace) i Patrick Heusinger (Jack Reacher: Nigdy nie wracaj). W Polsce 10-odcinkowy serial kryminalny będzie można obejrzeć w AXN.

 

Absentia to historia agentki FBI, Emily Byrne, która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie.  Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

W rolę Emily wciela się Stana Katic, znana widzom m.in. z serialu Castle oraz filmu 007 Quantum of Solace, gdzie grała u boku Daniela Craiga. Stana jest także producentem wykonawczym Absentii. Męża głównej bohaterki gra Patrick Heusinger, którego można oglądać w takich produkcjach jak Jack Reacher: Nigdy nie wracaj czy To tylko seks. W serialu zobaczymy także Carę Theobold (Downton Abbey) i Richarda Brake’a (Gra o tron).

Reżyserem oraz producentem wykonawczym nowej produkcji SPT Networks jest Oded Ruskin (False flag). Wśród producentów są także: Maria Feldman (False flag, Fauda, Homeland), Matt Cirulnick i Julie Glucksman. Scenariusz pilotażowego odcinka napisała Gaia Violo.

Światowa premiera Absentii odbędzie się 16 czerwca, otwierając 57. Festiwal Telewizyjny w Monte Carlo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *