Sport w TV

Polka w finale Ligi Mistrzyń dziś w Eurosporcie 1

Polka Katarzyna Kiedrzynek po raz drugi wystąpi w finale Ligi Mistrzyń. Bramkarka PSG będzie odpierać ataki świetnego Olympique Lyon. Początek spotkania dziś od 20:45 w Eurosporcie 1 oraz Eurosport Playerze. Transmisja zacznie się kwadrans wcześniej. Komentują: Joanna Tokarska i Michał Zawacki.
 
Dwa lata temu Kiedrzynek debiutowała w finale Ligi Mistrzyń. W dramatycznych okolicznościach jej PSG przegrało z 1. FFC Frankfurt 1:2.  Teraz rywalkami zawodniczek z Paryża będzie Olympique Lyon, drużyna, która zdobywała mistrzostwo Francji 11 razy z rzędu, a w tym sezonie Division 1 tylko raz straciła punkty.
– Oczywiście, Lyon to klasowa drużyna i będzie faworytem finału. Wiemy z kim gramy, mamy szacunek do nich, ale mamy też charakter i siłę, by się im przeciwstawić. W lidze raz wygrałyśmy i raz przegrałyśmy, natomiast w finale Pucharu Francji, kilka dni temu, bo 19 maja, Lyon okazał się od nas lepszy dopiero po konkursie jedenastek. W regulaminowym czasie gry było 1:1 i w mojej opinii Lyon wyrównał wtedy z rzutu karnego, którego nie powinno być. Nie taki diabeł strasznypowiedziała Kiedrzynek w wywiadzie dla Eurosportu.
Początek wielkiego finału Ligi Mistrzyń dziś o godzinie 20:45 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.
Transmisja zacznie się kwadrans wcześniej. Komentują: Joanna Tokarska i Michał Zawacki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *