Czerwiec 2017 na kanale DTX

Popularny „kreator” samochodów, Ryan Friedlinghaus, wspólnie z ekipą z West Coast Customs, tworzą niesamowite pojazdy. Od etapu planowania po przykręcenie ostatniej śrubki, zespół mechaników z tego kultowego warsztatu przerabia zwyczajne samochody w jedyne w swoim rodzaju auta o niesamowitym wyglądzie i wyposażeniu.
 
SAMOCHÓD NA ŻYCZENIE (INSIDE WEST COAST CUSTOMS 5)
Od środy, 14 czerwca, godz. 22:00
Popularny „kreator” samochodów, Ryan Friedlinghaus, wspólnie z ekipą z West Coast Customs, tworzą niesamowite pojazdy. Od etapu planowania po przykręcenie ostatniej śrubki, zespół mechaników z tego kultowego warsztatu przerabia zwyczajne samochody w jedyne w swoim rodzaju auta o niesamowitym wyglądzie i wyposażeniu. Zobacz jak Ryan przeprowadza metamorfozy samochodów dla najróżniejszych klientów, w tym gwiazd oraz korporacji takich jak Lexus.
W tym sezonie zobaczysz między innymi samochód z kierownicą pełną papryczek chili, nawiązujący do popularnego ostrego sosu firmy Sriracha. Ponadto, Fred Bear planuje długą podróż Volkswagenem Transporterem z lat 60. Zanim jednak wsiądzie za kierownicę, marzy by ten „Ogórek” nabrał steampunkowego charakteru. Każdy odcinek podkreśla techniczne aspekty projektów tak, by widzowie zrozumieli w jaki sposób mechanicy z West Coast Customs przemieniają standardowe pojazdy w arcydzieła.
BEZ GRANIC (BOUNDLESS)
Od poniedziałku, 26 czerwca, godz. 17:00
Pełen adrenaliny serial dokumentalny o próbach pokonywania własnych granic. Kolejne odcinki to przekrój losów Simona Donato i Paula „Turbo” Treblicocka, którzy relację przyjaźni łączą z rywalizacją. W programie zobaczymy przekrój turniejów od mało znanych po te słynne na cały świat.
Simon i Turbo będą uczestniczyć w wielu ultramaratonach, w zawodach paddleboardingowych na otwartym oceanie, w niebezpiecznych kilkudniowych wyścigach kajakowych, w wyścigach rowerowych przez kanion a także w wyczerpujących triatlonach. Śledząc ich przygody, serial okazuje się być intrygującym studium charakterów rywalizujących ze sobą przyjaciół, ukazującym znajomości, które zawierają oraz to, jak radzą sobie z konfliktami.
Tłem dla tych wszystkich wydarzeń są niesamowite krajobrazy państw, które odwiedzają sportowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *