Technologia - Promocje

Acer PM161Q – lekki monitor z USB typu C

Nowy Acer PM161Q jest już dostępny w Polsce. Waży niecały kilogram i w łatwy sposób można go połączyć z laptopem, tabletem, czy smartfonem. Przenośny monitor o przekątnej ekranu 15,6 cala przyda się każdemu kto czasem potrzebuje dodatkowego ekranu.

 

 

 

 

Z najnowszego raportu “Digital 2020” opublikowanego przez serwis WeAreSocial we współpracy z Hootsuite wynika, że obecnie na świecie ponad 5 miliardów osób korzysta z telefonów komórkowych. Smartfony coraz częściej są wykorzystywane między innymi w sytuacjach biznesowych, a w niektórych przypadkach nawet zastępują laptopy. Czasem wyświetlacz smartfona nie pozwala jednak na to, by w przejrzysty sposób przeglądać arkusze kalkulacyjne, projekty graficzne, czy też prezentacje. Wtedy z pomocą przychodzi Acer PM161Q.

Lekki, poręczny i praktyczny

Przenośny monitor marki Acer waży niecały kilogram, więc bez problemu można zabrać go w podróż. Został wyposażony w złącze USB typu C, dzięki czemu można go połączyć ze smartfonem, tabletem, czy też laptopem. Monitor posiada bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący aż 170 stopni, co sprawia, że wyświetlany na nim obraz będzie dobrze widoczny nawet dla osób, które nie stoją wprost przed nim.

Warto dodać, że wykorzystany ekran o przekątnej 15,6 cala wyświetla obraz w jakości Full HD. Dzięki temu wyraźnie można zobaczyć między innymi projekty graficzne, czy też filmy. Ponadto w monitorze zastosowano technologię Acer VisionCare, która zapewnia wyższy komfort patrzenia i sprawia, że oczy szybko się nie męczą. Monitor sprawdzi się nie tylko w sytuacjach biznesowych, czy też w podróży. To po prostu dobry wybór dla każdego, kto czasem potrzebuje dodatkowego ekranu.

Cena i dostępność w Polsce

Monitor Acer PM161Q jest dostępny w polskim Acer Store w cenie 599 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *