Acer świętuje 30-lecie serii TravelMate

Linia urządzeń Acer TravelMate istnieje już 30 lat. Z tej okazji Acer przygotował specjalną akcję dla klientów, którzy do końca roku zakupią wybrane laptopy biznesowe. Pierwszych zgłoszeń można dokonywać już od 29 października.

 

 

Z okazji 30-lecia serii marka Acer co tydzień wyłania 5 klientów, którzy od 22 października 2018 do końca roku kupili wybrane modele TravelMate. Każdy z nich wygrywa zestaw o wartości 2325 zł, który pozwala na zoptymalizowanie pracy.

W zestawie znajduje się 27-calowy monitor Acer B277Ubmiipprzx o rozdzielczości 2560×1440. Charakteryzuje się on konstrukcją ZeroFrame, odświeżaniem 75Hz, 4 ms czasem reakcji oraz szerokim kątem widzenia – 178 stopni w pionie i poziomie.

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o zdrowiu użytkowników oraz jakości obrazu, dlatego wykorzystano technologie Acer BlueLight Shield, Flicker-less czy ComfyView.

W połączeniu monitora i laptopa pomoże Acer USB Type-C  stacja dokująca, która umożliwia podpięcie większości urządzeń Acer, w tym dwóch monitorów o rozdzielczości 4K.

Jak zarejestrować zakup?

Promocja prowadzona jest na fanpage’u Acer Polska w specjalnej zakładce “30 lat TravelMate”. Zgłoszenia można dokonywać co poniedziałek, od godziny 8:00 czasu polskiego, od 29.10 do 31.12.2018 roku, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy. W akcji specjalnej biorą udział sklepy stacjonarne i internetowe partnerów marki: x-kom, Delkom, ALSEN, Morele.net, Sferis, Komputronik, ACOM, Media Expert, eMAG, Iterra, Notebooki.pl, Itnes i Apollo.

Technologia stworzona do pracy

Laptopy TravelMate skierowane są do klientów, którym zależy na wydajności, wielu godzinach nieprzerwanej pracy i trwałych urządzeniach. Wśród dostępnych modeli znajduje się TravelMate P6 ze specjalnym czujnikiem przeciążenia, który chroni dysk twardy, zabezpieczeniem Acer ProShield i technologią DASP oraz TravelMate P2z zabezpieczeniami Trusted Platform Module, podświetlaną klawiaturą i zawiasami 180 stopni.

Nowy model TravelMate

Niebawem linia zostanie rozszerzona o TravelMate X3410, który na pokładzie ma mieć system Windows 10 Professional, procesor Intel Core 8 Generacji oraz do 32 GB pamięci DDR4 i 512 GB SSD. Szybki transfer plików ułatwi USB typu C, zaś o ich bezpieczeństwo zadba nowa wersja Trusted Platform Module 2.0. Długi czas pracy zapewni bateria trzymająca do 15 godzin. Więcej informacji o urządzeniu przekazane będzie w czasie jego polskiej premiery.

Rozszerzona gwarancja

Dodatkowym atutem serii TravelMate jest gwarancja typu door-to-door, która kilka miesięcy temu została rozszerzona do 3 lat. Wydłużony czas gwarancji obejmuje wszystkie urządzenia zakupione po 1 sierpnia bieżącego roku.

Jeszcze większe portfolio urządzeń i usług dla MŚP

Acer oferuje coraz więcej produktów i rozwiązań dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw. W kolejnych miesiącach przewidziane są premiery kilku modeli serii biznesowych laptopów i monitorów. Obecni klienci korzystają z 3-letniej gwarancji door-to-door centrum serwisowego, który znajduje się we Wrocławiu. Istnieje również możliwość opcjonalnego rozszerzenia gwarancji w trybie On-Site.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *