Sport w TV

Adrian Meronk liderem w Alfred Dunhill Championship – na żywo w Golf Channel Polska

Po czwartkowej pierwszej rundzie jedyny reprezentant Polski na European Tour – Adrian Meronk, zajmuje pozycję lidera turnieju Alfred Dunhill Championship. Pozostały jeszcze trzy dni walki o historyczne zwycięstwo. Transmisje codziennie w Golf Channel Polska.

 

Trwający w Republice Południowej Afryki turniej Alfred Dunhill Championship rozpoczął się fenomenalnie dla polskiego zawodnika. Adrian Meronk wczoraj wywalczył wynik -7, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce, a pozycję lidera dzieli z Francuzem Robinem Rousselem.

W piątek swoją grę rozpoczyna o 12:10 czasu polskiego, co oznacza że widzowie będą mogli śledzić całą jego rundę na żywo.

Wszystkie dni turniejowe pokazuje na żywo telewizja Golf Channel Polska

Transmisje: piątek 12:00, sobota i niedziela 11:30

Komentuje: Jacek Person

Golf Channel Polska HD to sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR. Program zawiera transmisje na żywo z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i Netia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *