„Adwent na serio” – cykl minirekolekcji telewizyjnych w TV Trwam

„Adwent na serio” – to cykl minirekolekcji adwentowych, które od niedzieli 28 listopada będą emitowane codziennie o godzinie 7:50 w Telewizji Trwam. Rozważania zostały przygotowane i zrealizowane przez Jana Kanię OFMCap, rekolekcjonistę i autora książek.

 

„Adwent na serio” to program TV Trwam, który ma przygotować wiernych do oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. Za pomocą tych telewizyjnych rekolekcji wierni wyruszą w wędrówkę w głąb własnego serca. Będzie to też okazja do głębokiej autorefleksji i nawrócenia się. Podczas każdego odcinka prowadzący będzie analizował i wyjaśniał wybrany fragment Słowa Bożego.

Te wyjątkowe telewizyjne minirekolekcje poprowadzi Jan Kania OFMCap, znany i ceniony rekolekcjonista, współautor książek pt. „Na początku. Od stworzenia do wieży Babel” i „Abraham. Próby wiary”.

Emisja cyklu „Adwent na serio” codziennie w TV Trwam o godz. 7:50 – od niedzieli, 28 listopada (pierwsza emisja wyjątkowo o godz. 7:40)

Rekolekcje można oglądać również na żywo za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej telewizji – dzięki nowoczesnej usłudze Catch-up TV można cofnąć się do programu sprzed 3 dni.

Link do strony internetowej na żywo i z funkcją Catch-up TV – https://tv-trwam.pl/na-zywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *