Agnieszka Anielska Wiceprezesem OCP ds Strategii i Rozwoju w Grupie Bauer Media

Agnieszka Anielska awansuje w międzynarodowych strukturach Grupy Bauer Media obejmując nowe stanowisko Wiceprezesa OCP (Online Comparison Platforms – porównywarek internetowych) ds Strategii I Rozwoju w Grupie Bauer Media. Agnieszka podlegać będzie Bjoernowi Landerowi, Global Business Area Head OCP w Grupie Bauer Media.

 

 

„Cieszymy się, że Agnieszka dołącza do nas, aby wspólnie rozwijać biznes OCP w ramach nowej struktury powiedział Bjoern LanderGłównym zadaniem Agnieszki jest poszukiwanie możliwości wzrostu poprzez rozwój organiczny i akwizycje, a także partnerstwa. Będzie również tworzyć i wdrażać strategię dla pionu OCP. Agnieszka ma nie tylko szeroką wiedzę z dziedziny porównywarek, ale także doświadczenie transakcyjne i sukcesy w dziedzinie rozwijania biznesu. Jej kariera biznesowa obejmuje także projekty związane z transformacją i restrukturyzacją.

Agnieszka Anielska rozpoczęła pracę w Grupie Bauer 3 lata temu, tworząc Dział Rozwoju Nowego Biznesu dla rynków CEE, Skandynawii i Europy Południowej.

Wcześniej była między innymi dyrektorem zarządzającym G+J (Bertelsmann) i prezesem spółek medialnych z Grupy ZPR, a także członkiem zarządu platformy block-chain Billon. Przed rozpoczęciem kariery w mediach pracowała dla firmy farmaceutycznej Novartis i była konsultantem w firmie Ernst&Young.

Agnieszkę fascynuje mieszanka starego z nowym, on i offline. Jako mentor i inwestor jest zaangażowana w szereg inicjatyw, które łączą internet z tradycyjnym biznesem.

Agnieszka Anielska jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej oraz programu amerykańskiego Departamentu Stanu/Fortune/Vital Voices Global Women’s Mentoring Partnership oraz członkiem Rady Vital Voices w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *