Wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Już dzisiaj wieczorem finał programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”! W finałowym odcinku wystąpi 14 uczestników – po dwóch zwycięzców z każdego z 7 odcinków. Trzy osoby, których występ zostanie najlepiej oceniony, zaśpiewają raz jeszcze i zawalczą o zwycięstwo. A wygra ten, kto porwie do wspólnego śpiewania jak najwięcej z setki jurorów. Zwycięzca zgarnie aż 100 tys. złotych! Kto zachwyci panią kapitan Ewę Farną i 99 jurorów?

 

 

MATEUSZ ŁOPACIUK wystąpił w premierowym odcinku programu jako pierwszy uczestnik. Wykonał utwór „Knockin’ On Heaven’s Door” i od razu jego charakterystyczny styl i nieziemski głos porwał z miejsc aż 94 jurorów. Finalistką pierwszego odcinka jest również PATRYCJA PAŁUCKA, która postawiła sobie wysoko poprzeczkę, śpiewając numer „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej!

W drugim odcinku show KATARZYNA GRZESIEK zaprezentowała emocjonalny singiel Pink „Try”, podczas którego wstało aż 95 osób, a TOMASZ FURMAN zaskoczył wszystkich swoim wykonaniem „Pszczółki Mai”. Niezapomniany przebój Zbigniewa Wodeckiego i czar wspomnień z dzieciństwa sprawił, że otrzymał aż 93 głosy.

LENA CZECHOWICZ zaprezentowała w trzecim odcinku żywiołowy kawałek „W stronę słońca” i porwała aż 97 jurorów. PAULINA URYNOWICZ zmierzyła się z utworem Zdzisławy Sośnickiej „Aleja gwiazd” i również trafiła do finału.

ROMAN GRZEGORCZYK finalista czwartego odcinka pokazał, że nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń i swoim wykonaniem utworu „Cała sala śpiewa z nami” oczarował 92 jurorów! AGATA CZABAN zdecydowała się na utwór „Let’s Get Loud” Jennifer Lopez. Taneczny hit zerwał z miejsc aż 99 jurorów!

MARIUSZ SUCHOŻEBRSKI sprawił, że w programie padł rekord i pierwszy raz z krzeseł wstała setka jurorów! Genialne wykonanie piosenki „Human” zagwarantowało mu miejsce w finale. NATALIA ZARĘBA wzruszyła jurorów fenomenalnym wykonaniem utworu „Dziwny jest ten świat” i otrzymała 96 punktów.

KAŚKA DUDZIK zachwyciła jurorów wykonaniem hitu „I Will Survive” i porwała do zabawy niemalże całą ścianę sędziów. PAULINA I BARTEK GRUSZECCY wykonali natomiast balladę „Say Something”. Ich emocjonalny występ spodobał się 80 jurorom.

Ostatnimi uczestnikami, którzy trafili do finału byli: ADAM RUSZCZYŃSKI, który zaprezentował na scenie klasyk Krzysztofa Krawczyka „Parostatek” i PATRYCJA BŁACH -dziewczyna sięgnęła po bardzo znany kawałek „Tyle słońca w całym mieście” i zdobyła aż 95 punktów.

Już dziś wieczorem dowiemy się, kto z nich wygra pierwszą polską edycję programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”!

Emisja finałowego odcinka dziś o 20:30 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *