Agnieszka Hyży w nowej roli w Polsacie

Już w maju wystartowały castingi do nowego programu Polsatu „Cztery wesela i podróż”, czyli najbardziej znanego formatu ślubnego. W każdym odcinku zobaczymy aż cztery wesela i cztery panny młode, które będą się nawzajem oceniać, a zwycięska para poleci w podróż poślubną marzeń. Ambasadorką programu została Agnieszka Hyży, prezenterka Telewizji Polsat oraz ekspert w tematyce ślubnej.

 

Rolą Agnieszki w programie będzie podsumowanie każdego odcinka, a także spotkania z widzami na live-czacie na profilu Polsatu na Facebooku, gdzie będzie na żywo komentować i odpowiadać na pytania fanów. Agnieszka Hyży jest dyrektor kreatywną portalu Wedding.pl, a także organizuje targi ślubne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 

 

„Przyznaję się, że znam program od podszewki, bo od wielu lat śledziłam brytyjską edycję „Four Weddings” i nie mogłam się doczekać, kiedy ten format pojawi się u nas. Bardzo się cieszę z tak szerokiej współpracy przy tym właśnie programie” mówi jego ambasadorka Agnieszka Hyży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *