Agora ponownie nagrodzona za „Najlepszy serwis IR” i jako „Lider komunikacji online”

W konkursie Złota Strona Emitenta organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych Agora S.A. już drugi rok z rzędu zwyciężyła w kategoriach „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online” w gronie spółek średniej wielkości. Potwierdzeniem wysokiego poziomu relacji inwestorskich Agory są też rekomendacja i najwyższa nota otrzymane przez spółkę w badaniu IR Excellence Programme realizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

 

W tegorocznej, już XII edycji Złotej Strony Emitenta Agora S.A. była oceniana w gronie spółek o średniej wielkości. Zwyciężyła w obu konkursowych kategoriach – „Najlepszy serwis IR” i „Lider komunikacji online”. Jurorzy docenili w ten sposób funkcjonalność, zawartość i aktualność serwisu korporacyjnego agora.pl, a także jakość komunikacji spółki z rynkiem kapitałowym prowadzonej za pomocą różnorodnych narzędzi.
Podsumowanie XII edycji konkursu Złota Strona Emitenta nastąpiło wczoraj – 5 czerwca br. podczas XI Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG. Więcej informacji – https://zse.seg.org.pl
Agora S.A. jest też jedną ze 160 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, które objęło badanie jakości relacji inwestorskich IR Excellence Programme prowadzone przez GPW wspólnie z firmą Closir. W pierwszym etapie projektu została sprawdzona dostępność określonych danych, w szczególności w języku angielskim, na stronach korporacyjnych emitentów, które są dla inwestorów jednym z istotniejszych źródeł pozyskiwania wiadomości o spółce.
Agora otrzymała maksymalną liczbę punktów za publikowanie wymaganych informacji oraz punkty za dodatkowe funkcjonalności dla użytkowników agora.pl, w sumie uzyskując najwyższy wynik IR Excellence Score na poziomie 10 punktów. W całym badaniu średnia punktów w gronie 160 analizowanych emitentów wyniosła 8,9.
Więcej o IR Excellence Programme – www.gpw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *