NC+Zapowiedzi TV

Akcja “Zostań gwiazdą futbolu” zaangażowała już ponad 60 tys. internautów

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.

 

Chętni do udziału w akcji „Zostań gwiazdą futbolu” mogą się zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie – wystarczy zamieścić nagranie ze swoimi piłkarskimi popisami albo zagłosować na filmiki innych dzieci. Dotychczas na stronie dodano kilkadziesiąt materiałów wideo małych piłkarzy. Stronę internetową akcji odwiedziło ponad 60 tysięcy internautów, którzy łącznie oddali ponad 22 tysiące głosów na swoje ulubione nagrania.

Młodych sportowców do wspólnej zabawy zagrzewa Jarek Bieniuk, trener UEFA A i dyrektor akademii piłkarskiej, a prywatnie tata trójki dzieci. – Sport uczy systematyczności, cierpliwości, pomaga nawiązywać kontakty z rówieśnikami i skutecznie odrywa od ekranu komputera. „Zostań gwiazdą futbolu” to świetna akcja, która otwiera przed młodymi zawodnikami wiele drzwi. Naprawdę warto wziąć w niej udział  zachęca Bieniuk. 

Ambasadorem akcji jest również bramkarz Legii Warszawa oraz tata bliźniaków – Arkadiusz Malarz. Na stronie internetowej akcji można zobaczyć filmiki instruktarzowe, w których piłkarz pokazuje, jak wykonać triki z piłką i przeprowadzić rozgrzewkę. Towarzyszy mu Sebastian Szymański.

Warto zacząć uprawiać sport już od najmłodszych lat, ponieważ dzięki temu dzieci uczą się dyscypliny, która przekłada się na inne dziedziny życia. Ponadto, pod kątem rozwoju fizycznego, sport jest jak lekarstwo. To najczystsza forma relaksu dla ciała i ducha – mówi Malarz.

Akcja „Zostań gwiazdą futbolu” skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat i ich rodziców. Casting składa się łącznie z 6 tur, a w każdej z nich nagrania z największą liczbą polubień zakwalifikują się do rundy finałowej. Spośród finalistów jury wybierze zwycięską grupę, składającą się z 78 maluchów. Zgłoszenia na stronie: casting.miniminiplus.pl.

Partnerem akcji jest FCB Escola Varsovia, oficjany Partner FC Barcelona w Polsce, klub sportowy szkolący chłopców i dziewczynki w wieku 3-12 lat, która ma za zadanie kształcić i promować zawodników na najwyższy światowy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *