Aktorzy „Leśniczówki” zagrają w muzycznym show „Jaka to melodia?”

Już w najbliższą niedzielę w Jedynce okaże się, czy aktorzy z serialu „Leśniczówka” znają tytuły największych hitów! W muzycznych starciach wezmą udział Robert Czebotar wcielający się w serialu w rolę pomocnego stolarza Gromniaka, Grzegorz Pawlak grający rolę dociekliwego i budzącego respekt podkomisarza Ryszarda Nowackiego oraz Marcin Stec, który w „Leśniczówce” znany jest z roli krzepkiego i silnego outsidera Marka Mirosa.

 

 

Na premierowe odcinki uwielbianego przez telewidzów show, które od września prowadzi Norbi, zapraszamy przez 7 dni w tygodniu! 

Program ukazuje się w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych przebojowych zawodników, w soboty możemy oglądać bitwy na hity, w których walczą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele kibicujemy znanym i lubianym postaciom rodzimego showbusinessu.

Już w najbliższą niedzielę o wygraną na cele  charytatywne będą walczyć aktorzy z serialu „Leśniczówka” – Robert CzebotarGrzegorz Pawlak oraz Marcin Stec. Czy uda im się zgromadzić pokaźną kwotę? Odpowiedź już w niedzielę w Jedynce!

„Jaka to melodia?”. Poniedziałek-sobota godz. 17:30, niedziela godz. 18:30. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *