Technologia - Promocje

Aktualizacja firmware projektorów Sony – obsługa formatu obrazu 21:9

Sony, pionier w dziedzinie projektorów i wyświetlaczy, udostępnia bezpłatną aktualizację oprogramowania układowego, która obsługuje ultraszerokokątny format obrazu 21:9. Aktualizacja ta ma zmienić sposób wyświetlania treści podczas spotkań biznesowych i prezentacji. Ulepszenie to będzie dostępne dla istniejącej linii projektorów Sony z wymiennymi obiektywami VPL-FHZ85 i VPL-FHZ80 oraz kompaktowych projektorów VPL-PHZ61 i VPL-PHZ51.

 

Format obrazu 21:9: nowe formy wizualnego zaangażowania

Współczynnik proporcji 21:9 Ultrawide Full HD przy obsłudze sygnału wejściowego 2560 x 1080 otwiera drzwi do nowego wymiaru wizualnej ekspozycji. Niezależnie od tego, czy chodzi o najnowszą prezentację biznesową, platformę wideokonferencyjną czy dynamiczne udostępnianie treści, ten rozszerzony format daje użytkownikom większą immersję i wszechstronność.

Usprawniona komunikacja dzięki wiodącym platformom współpracy wideo

Ponieważ krajobraz biznesowy nieustannie ewoluuje, najważniejsza jest płynna komunikacja i współpraca. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Sony zapewnia zgodność z wiodącymi obecnie rozwiązaniami do współpracy, które zostały zaprojektowane w celu podniesienia jakości spotkań i prezentacji. Dzięki obsłudze proporcji obrazu 21:9 użytkownicy mogą teraz cieszyć się szerokim, panoramicznym widokiem treści, co gwarantuje lepszą widoczność podczas wideokonferencji i prezentacji.

Obsługa proporcji obrazu 21:9 przez projektory Sony jest bardzo ważnym usprawnieniem w zastosowaniach projektora do współpracy wideo. Niezależnie od tego, czy jest to dynamiczna dyskusja grupowa, czy prezentacja wymagająca najwyższej przejrzystości, projektory Sony zapewniają znakomite wrażenia wizualne, które wywierają trwały wpływ na odbiorców.

Ta aktualizacja oprogramowania układowego podkreśla kluczowe atuty projekcji Sony, w tym Reality Creation, która poprawia ogólną ostrość, rozdzielczość i jakość obrazów, wykresów lub tekstów oraz Ambiance, która mierzy jasność pomieszczenia za pomocą czujnika światła otoczenia i optymalnie kalibruje dodatkowe ustawienia wizualne. Razem te technologie, w połączeniu z proporcjami 21:9, tworzą jeszcze bardziej realistyczne i wciągające wrażenia wizualne, które odblokowują nowe poziomy współpracy.

Ayaka Banno, Projectors Business Planning & Product Marketing Manager, Sony Professional Displays & Solutions Europe komentuje:Ta aktualizacja oprogramowania sprzętowego jest świadectwem naszego zaangażowania w utrzymywanie się w czołówce innowacji wizualnych. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom szerszy wymiar współpracy, przełamując bariery komunikacyjne między uczestnikami wydarzeń stacjonarnych, hybrydowych i zdalnych“.

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wprowadzająca obsługę proporcji obrazu 21:9 jest już dostępna dla projektorów z wymiennymi obiektywami – VPL-FHZ85 i VPL-FHZ80 , a dla projektorów VPL-PHZ61 i VPL-PHZ51 planowana jest pod koniec grudnia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie pro.sony/professional-projectors.

foto. Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *