PolecanePolsat BOX

Zgoda KRRiT na zmianę nazwy Wydarzenia 24 na Polsat News Polityka

KRRiT rozstrzygnęła wnioski o zmianę koncesji polegających na zmianie nazw programów telewizyjnych:

 

  • z „Wydarzenia 24” na „Polsat News Polityka” – programu satelitarnego o charakterze wyspecjalizowanym – informacyjnym z elementami publicystyki, informacji sportowych i poradnictwa, nadawanego przez spółkę Superstacja Sp. z o.o.,
  • z „W24” na „Wydarzenia 24” – nowego, naziemnego programu w MUX-1 o charakterze wyspecjalizowanym – informacyjno-publicystycznym, na który spółka Telewizja Polsat Sp. z o.o. uzyskała koncesję w październiku br.

Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Wśród prowadzących Wydarzenia24 zobaczymy Ewę Gajewską, Agatę Wojtkowiak, Aleksandrę Janiec, Wiolettę Wrambę i Karolinę Soczewkę. Informacje sportowe prezentuje Łukasz Dubaniewicz. O tym czym żyje internet oraz media społecznościowe bacznie sprawdza, weryfikuje i prezentuje widzom Bartosz Cebeńko, a najnowszą prognozę pogody przedstawia Ksenia Chlebicka.

Wydarzenia24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

źródło. KRRiT

Foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *