Radio

Startuje Polskie Radio Gwiazdka

Polskie Radio, jak co roku, w okresie przedświątecznym uruchamia specjalny kanał muzyczny z przebojami świątecznymi. Już 6 grudnia startuje Polskie Radio Gwiazdka, które dostępne jest w aplikacji mobilnej Polskiego Radia, na stronie moje.polskieradio.pl oraz na kanale Polskiego Radia w serwisie YouTube. Polskie Radio Gwiazdka to miejsce wypełnione wyłącznie świąteczną muzyką.

 

Słuchacze mogą liczyć na największe świąteczne klasyki, kolędy i pastorałki w tradycyjnych oraz awangardowych aranżacjach, ale także mnóstwo nowości.

POLSKIE RADIO GWIAZDKA

– Tegoroczne premiery – Cher, Michael Bolton, The Tenors, Seth MacFarlane, Gregory Porter, Alanis Morissette, Hauser, a także czołówka artystów współczesnego country. Z kolei nasze polskie świąteczne przeboje odświeża Andrzej Piaseczny. Do tego tradycyjnie szykujemy kilka niespodzianek! – zapowiada Piotr Wawrowski z Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia.

Polskie Radio Gwiazdka dostępne jest od 6 grudnia w aplikacji mobilnej Polskie Radio (do pobrania za darmo w sklepach Google Play, App Store i Huawei AppGallery)na stronie moje.polskieradio.pl oraz na kanale Polskiego Radia w serwisie YouTube.

foto. Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *