Aleksandar Vuković gościem Cafe Futbol

W najbliższym Cafe Futbol podsumujemy wydarzenia z drugiej kolejki europejskich pucharów. Oprócz Ligi Mistrzów i występów Lecha Poznań w Lidze Europy pojawią się wątki legijne za sprawą zaproszonego gościa. W studiu obecny będzie były trener mistrzów Polski Aleksandar Vuković. W programie prowadzonym przez Bożydara Iwanowa zobaczymy stałych ekspertów Romana Kołtonia, Tomasz Hajtę i Cezarego Kowalskiego.

 

Druga seria gier Ligi Europy nie przyniosła pierwszego zwycięstwa poznaniaków. Lech przegrał w Glasgow z Rangers FC 0:1, choć przez większość spotkania prezentował się przyzwoicie. Zacięty pojedynek na Wyspach może napawać optymizmem przed kolejnymi starciami. Występy „Kolejorza” w europejskich pucharach na pewno przeanalizują nasi eksperci w studiu.

Chociaż to europejskie puchary nakręcają kibiców w ostatnich tygodniach, my wrócimy do wydarzeń sprzed miesiąca. Nasz gość Aleksandar Vuković opowie o swoich planach i zdradzi kulisy rozstania z Legią Warszawa. W specjalnym materiale ocenimy także pracę byłego trenera Legii na tle innych szkoleniowców za kadencji prezesa Dariusza Mioduskiego.

W programie nie zabraknie także dyskusji na temat Ligi Mistrzów. Elitarne rozgrywki klubowe przyniosły wiele emocji, choć w najciekawszym spotkaniu minionego tygodnia Juventus – FC Barcelona zabrakło Cristiano Ronaldo. Brak Portugalczyka był widoczny, a Duma Katalonii pokonała drużynę z Turynu 2:0. To wydarzenie oraz nadchodzące będą jednym z głównych tematów dyskusji w studiu.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

fot. Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *