Allview – Nowy flagowy model Soul X6 Xtreme

Allview wprowadza flagowy model Soul X6 Xtreme, smartfon łączący innowacje technologiczne z oczekiwaniami użytkowników, wykorzystując sztuczną inteligencję do tworzenia niezapomnianych wrażeń.

 

Wraz z wprowadzeniem na rynek serii X6, Allview na nowo definiuje swoją strategię na rynku, proponując tworzenie urządzeń dla młodych ludzi przyciąganych mocą technologii, którzy chcą doświadczyć najnowszych trendów technologicznych i wizerunkowych. Allview zmienia perspektywę odkrywania innowacji, oferując niedrogie produkty flagowe, które integrują najnowocześniejsze technologie.

„Soul X6 Xtreme łączy kilka rewolucyjnych koncepcji, które radykalnie zmieniają interakcję użytkownika z terminalem. Wyświetlacz Full-view AMOLED, chowana przednia  kamera, oraz czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz, czyni z X6 Xtreme wyrafinowane technologicznie urządzenie, zachowując odpowiednią ergonomię umożliwiającą łatwość użytkowania. Dzięki pełnoekranowemu wyświetlaczowi, ze zintegrowaną kamerą, wrażenia z korzystania z multimediów są jeszcze pełniejsze. Czujnik odcisków palców jest zintegrowany z wyświetlaczem, a przednia zmienia perspektywę użytkownika, korzystając z szerokokątnego i elektronicznego systemu ochrony”, wyjaśnia Lucian Peticila, założyciel Allview.

Niesamowity wyświetlacz AMOLED FullHD + o przekątnej 6,4 cala z doskonałym współczynnikiem kontrastu, intensywnymi kolorami i minimalnym zużyciem energii pozwala uzyskać świeżą perspektywę obrazu. Wyświetlacz integruje czujnik linii papilarnych, dzięki czemu odblokowanie terminala jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Spektakularne zdjęcia

Doświadczenie fotograficzne jest reinterpretowane dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i nowej technologii Imagiq by Mediatek. Rezultatem są spektakularne zdjęcia, nawet w nocy lub przy słabym oświetleniu. Każdy szczegół jest wyraźnie zdefiniowany za pomocą funkcji Super Photo, przy użyciu 16MP AF f / 1.8 Sony, z przechwytywaniem do 90 megapikseli z AI.

Użytkownik otrzymuje rewolucyjny aparat fotograficzny typu pop-up z szerokim kątem i innowacyjnym systemem dostępu, aby uchwycić wyjątkowe chwile. System obsługi kamery gwarantuje wykonanie co najmniej  50 000 zdjęć , posiada elektroniczny system ochrony, który włącza się w nieprzewidywalnych sytuacjach.

Kamery telefonu zostały opracowane z ArcSoft, jednym z liderów integracji sztucznej inteligencji w funkcjach fotograficznych. Korekty dokonywane są automatycznie podczas rozpoznawania scenerii fotograficznych, a możliwości Face Beauty są lepsze niż w przypadku poprzednich terminali.

Futurystyczny wygląd

Drobne linie i eleganckie kształty kształtują nowy X6 Xtreme. Urządzenie zadziwia płynną konstrukcją, która doskonale łączy materiały najwyższej jakości, takie jak szkło i metal. Odbicia nieba w świetle miasta i tajemniczy cień, który rozświetla noc, zainspirowały kolor terminala: Urban Violet .

Wykonanie  i wydajność

X6 Xtreme zawiera procesor Helio P70 Octa Core 2,1 GHz z najnowszą generacją AI, zdolną do zwiększenia wydajności o 30% w porównaniu z poprzednimi rozwiazaniami. Postęp wydajności jest widoczny podczas korzystania z kamer, podczas grania, zwiększa się wydajność oszczędzania baterii oraz  optymalizacja zarządzania temperaturą.

Bardzo szybkie i bezprzewodowe ładowanie

Zaprojektowany do łatwego użytkowania X6 Xtreme wyposażony jest w ultraszybki i bezprzewodowy system ładowania. Terminal można łatwo umieścić na dowolnej ładowarce bezprzewodowej, a ładowanie jest proste bez względu na to, gdzie jesteś, w biurze, w samochodzie czy w domu. Dzięki zaledwie 10 minutom ładowania można uzyskać do 3 godzin pracy dzięki funkcji szybkiego ładowania 9 V, opartej na technologii Mediatek Pump Express.

Soul X6 Xtreme jest dostępny w przedsprzedaży (23.04-08.05.2019) , ze zniżką 180 zł w specjalnej cenie  w cenie 1549 zł.

https://www.allview.pl/soul-x6-xtreme.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *