Technologia - Promocje

Viva Home – nowe sposoby korzystania z technologii

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, wprowadza do sprzedaży Viva Home, produkt który rewolucjonizuje interakcję użytkownika z takimi urządzeniami.

 

 

Viva Home posiada imponujący rozmiar tabletu z wyświetlaczem LCD o przekątnej 17,3 cala z nowymi funkcjami, niezależnie od sytuacji, w jakiej jest używany. W domu, w biurze lub na wakacjach użytkownik będzie zaskoczony mobilnością i wszechstronnością urządzenia z imponującym wyświetlaczem  , oraz  wieloma innymi  korzyściami.

Viva Home to źródło rozrywki, które przenosi kino wszędzie tam, dokąd użytkownik jedzie. Dołączony do pakietu pilot  oraz  mysz, polecenia takie jak „Odtwarzaj muzykę na YouTube”, „Odtwarzaj film na Netflix”, Viva Home szybko odtwarza wybraną zawartość, niezależnie od źródła Twoich filmów, filmów lub muzyki .

Doskonale zorganizowany za pomocą Google Assistant

Za pomocą prostego polecenia głosowego użytkownik może sprawdzić kalendarz lub program i łatwo modyfikować  jego zawartość. Użytkownik może kontrolować wszystkie inteligentne urządzenia z domu za pomocą Google Assistant, aby uzyskać funkcjonalną i wygodną przestrzeń.

Cyfrowy papier do rysowania – dla kreatywnych dzieci i rodziców

Radość oglądania z przyjaciółmi lub rodziną zdjęć przechowywanych w Google Photos osiąga nowe wymiary na ekranie 17,3 ”. Użytkownik będzie miał swoje ulubione zdjęcia w większych rozmiarach i zaskoczy każdy szczegół obrazu, powiększając zdjęcia jednym dotknięciem ekranu.

Viva Home jest również wyposażony w wiele narzędzi do tworzenia szkiców w dowolnym miejscu, pracując indywidualnie lub z kolegami w czasie rzeczywistym. Możesz dodawać notatki, zdjęcia, teksty, emotikony lub inne elementy wizualne podczas wyjątkowych doświadczeń dzięki dedykowanym aplikacjom.

Przepisy ideo we własnej kuchni

Ulubione przepisy są teraz w zasięgu ręki, dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dzięki tabletowi na stole kuchennym , użytkownik będzie miał łatwy dostęp do dowolnej receptury w formie video  , i zaskoczy gości swoją pomysłowością.

Trening z trenerem, tak jak na siłowni

Viva Home przynosi swoim użytkownikom własne studio fitness, gdziekolwiek się znajdują. W pobliżu tabletu użytkownicy mogą ćwiczyć zgodnie z instrukcjami trenera i wybierać spośród wielu aplikacji z Google Play, które są najlepszymi przewodnikami w zakresie osiągania wyznaczonych celów i utrzymywania dobrej kondycji fizycznej.

Wysokiej jakości połączenia wideo i monitorowanie domu

Dzięki Viva Home monitorowanie pokoju dziecka lub innej przestrzeni jest łatwe, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się prawdziwymi chwilami relaksu bez obaw. Ponadto tablet może być używany do rozmów wideo z bliskimi dzięki dużymi wyświetlaczowi.

Edukacja może sprawiać prawdziwą radość , oraz umożliwiać  kontrolę rodzicielską dla odpowiednich treści.

Viva Home umożliwia dostęp do tysięcy darmowych gier dostępnych w Google Play dla całej rodziny. Zabawa jest gwarantowana przez ekscytującą i prawdziwą akcję na dużym wyświetlaczu, podczas gdy wzrok nie męczy się tak  jak w przypadku korzystania ze smartfona.

Lekcje online stają się atrakcyjne, a aplikacje do nauki są łatwiej dostępne dzięki poleceniom głosowym i odpowiedziom zwrotnym. Aktywności dzieci w Internecie są zabezpieczone za pomocą aplikacji Family Link, w której rodzice mogą ustawić jasne zasady dotyczące dostępnej zawartości.

Twój osobisty asystent biura

Viva Home jest niezwykle przydatny w działaniach biurowych, niezależnie od tego, czy użytkownik potrzebuje tłumacza, wideokonferencji, czy intuicyjnych wyjaśnień graficznych. Gdziekolwiek na świecie jest partner biznesowy, zautomatyzowana rozmowa w Tłumaczu Google zamienia tablet w cyfrowego tłumacza, bezpośrednio w sali konferencyjnej, dzięki czemu oszczędza się czas i zasoby. Podczas wideokonferencji użytkownicy mogą bezpośrednio uzyskiwać dostęp do wykresów, badań i raportów oraz dzielić się nimi, a także przedstawiać dalsze wyjaśnienia i szczegóły poprzez rysowanie.

Viva Home jest dostępny w cenie 999 zł, a w przedsprzedaży  do 29.07.2019 oferujemy voucher rabatowy w wysokości 150 zł , który zostanie automatycznie wykorzystany przy zakupie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *