Soul X6 Mini – urządzenie, które doskonale łączy zalety udanego telefonu

Allview dodaje Soul X6 mini do swojej serii X6, smartfon specjalnie dostosowany dla tych, którzy poszukują modnego telefonu zaprojektowanego tak, aby zaspokoić ich potrzeby i preferencje.

 

 

Procesor AI, duży wyświetlacz, wydajne kamery i rozbudowana autonomia to atuty nowego urządzenia.

Niezapomniane zdjęcia i wspaniałe autoportrety

Dzięki procesorowi AI i zintegrowanej technologii Imagiq podwójny aparat zapewnia niezwykłe wrażenia fotograficzne, żywe kolory, więcej szczegółów, doskonałą jasność, szybkie ustawianie ostrości i większą przejrzystość.

Dzięki zastosowaniu nowych algorytmów opartych na sztucznej inteligencji kamera czołowa wykonuje szczegółową analizę twarzy, podczas gdy regulacja obrazu prowadzi do zadziwiającego efektu naturalnego piękna.

Duży wyświetlacz

Soul X6 Mini jest wyposażony w olśniewający wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala z wyraźnymi, kontrastowymi obrazami, które zmienią każde wrażenia wizualne w wyjątkowe przyżycie. Wyświetlacz integruje rozwiązanie kropli wody dla przedniej kamery, dzięki czemu prawie cała przestrzeń jest poświęcona wrażeniom z oglądania.

Rozszerzona autonomia

Procesor Helio P22, który integruje technologię Core Pilot, wraz z nowym systemem operacyjnym Android 9 z nowymi funkcjami oszczędzania energii i akumulatorem 4000 mAh, to elementy gwarantujące jeszcze lepsze osiągi smartfona.

Modne i dostępne

Zakrzywione, pogrubione linie ze szklanymi odbiciami dopełniają projekt urządzenia, z odcieniem w kolorze niebieskim  indygo, który pasuje się do stylu użytkownika.

Urządzenie jest dostępne od dzisiaj, w cenie 649 zł: https://www.allview.pl/soul-x6-mini.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *